1398/04/29
مشاهده خبر
تاریخ: 1391/02/02 نظرات: 3 نظر نمایش: 1160 مرتبه تعداد امتیاز: 2   (Article Rating)
فرماندار بندر ماهشهر وعده داد:ماهشهر دارای تله‌کابین می‌شود

فرماندار بندر ماهشهر وعده داد:ماهشهر دارای تله‌کابین می‌شود

شهرستان بندر ماهشهر از موقعیت بسیار خوبی برای جذب گردشگر برخوردار است که این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

ماهشهر فرماندار شهرستان بندر ماهشهر از احداث تله‌کابین در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر منوچهر حیاتی اظهار کرد: شهرستان بندر ماهشهر از موقعیت بسیار خوبی برای جذب گردشگر برخوردار است که این موضوع باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: دسترسی به آب‌های نیلگون خلیج فارس و وجود خور که از مرکز شهر عبور می‌کند یکی از ظرفیت‌هایی است که باید در جذب گردشگر به آن توجه کرد.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر یادآور شد: پروژه ساماندهی خور در حال اجراست و ظرف شش ماه آینده بسترسازی آن به مرحله نهایی می‌رسد.

حیاتی خاطرنشان کرد: با چند راهکار ساده و کم‌هزینه می‌توان ظرفیت‌های گردشگری ماهشهر را احیا و چهره این شهرستان را متحول کرد.

وی از احداث تله‌کابین در شهرستان ماهشهر خبر داد و افزود: با استفاده از نخاله‌های ساختمانی که متأسفانه به وفور در سطح شهر مشاهده می‌شود در انتهای مسیر خور اقدام به احداث ارتفاعی تپه مانند خواهد شد.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر بیان داشت: با این اقدام هم مشکل وجود نخاله‌های ساختمانی برطرف می‌شود و هم محلی برای تفرجگاه و تفریح مردم احداث خواهد شد.

حیاتی تصریح کرد: با استفاده از این ارتفاع طرح احداث تله‌کابین در امتداد خور ماهشهر نیز اجرایی خواهد شد.

وی اضافه کرد: هر چند اجرای این طرح به ظاهر غیر ممکن به نظر می‌رسد، اما با اندکی همت و ابتکار امکان‌پذیر بوده و به زودی اجرایی خواهد شد

کد: 738
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار بندر ماهشهر وعده داد:ماهشهر دارای تله‌کابین می‌شود
امتیاز بندی