1398/04/29
مشاهده خبر
تاریخ: 1391/02/02 نظرات: 0 نظر نمایش: 965 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
فرماندار بندر ماهشهر:ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی مسائل فرهنگی است

فرماندار بندر ماهشهر:ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی مسائل فرهنگی است

حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی اقتدار و امنیت ملی را برای ایران اسلامی به ارمغان می‌آورد و تمامی مسوولان باید به این مسائل توجه داشته باشند.

 

ماهشهر فرماندار شهرستان بندر ماهشهر گفت: بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی ریشه در مسائل فرهنگی دارد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر، منوچهر حیاتی در جلسه کارگروه فرهنگی، اجتماعی این شهرستان با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال تولید ملی و حمایت از سرمایه و کار ایرانی توسط مقام معظم رهبری، اظهار کرد: حمایت از تولید ملی، کار و سرمایه ایرانی اقتدار و امنیت ملی را برای ایران اسلامی به ارمغان می‌آورد و تمامی مسوولان باید به این مسائل توجه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: سرمایه، فقط ثروت مالی نیست و سرمایه‌های انسانی و نیروی کار در تمامی رده‌های شغلی بزرگترین و مهمترین سرمایه ایرانی است که باید بر اساس شعار امسال همه‌جانبه حمایت شوند.

حیاتی اضافه کرد: سرمایه‌های ملی کشور نیروهای کار هستند که امور جامعه و میهن اسلامی را پیش می‌برند و در مسئولیت‌های مختلف چرخ مملکت را می‌چرخانند.

وی افزود: در راستای نهادینه شدن این اهداف نهادها و دستگاه‌های فرهنگی نقشی مهم و ضروری بر عهده دارند و باید در سالی که رهبر معظم انقلاب آن را به تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی مزین کرده‌اند با تمام توان در این مسیر گام بردارند.

حیاتی با بیان اینکه کلید حل مشکلات به ویژه در زمینه‌های فرهنگی امر به معروف و نهی از منکر است تصریح کرد: باید با ارائه راهکارهای مناسب و بهره‌گیری از کارشناسان دینی در ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در ادارات تلاش کرده و آن را به یک فرهنگ همگانی تبدیل کنیم.

وی همچنین عملکرد آموزش و پرورش شهرستان بندر ماهشهر را در بحث حجاب و عفاف شایسته تقدیر دانست و افزود: اقدامات بسیار خوبی در مقوله حجاب و عفاف توسط آموزش و پرورش ماهشهر انجام شده که باید ادامه پیدا کند.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر اضافه کرد: دیگر دستگاه‌ها و ادارات نیز باید این عملکرد شایسته آموزش و پرورش را الگوی خود قرار داده و در نهادینه کردن حجاب برتر گام‌های مؤثر و مثبتی بردارند.

کد: 737
گروه: اخبار شهرستان
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار بندر ماهشهر:ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی مسائل فرهنگی است
امتیاز بندی