1398/04/29
مشاهده خبر
تاریخ: 1391/01/19 نظرات: 0 نظر نمایش: 1202 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
استاندار خوزستان:مسکن مهر از طرح‌های موفق دولت عدالت‌محور است

استاندار خوزستان:مسکن مهر از طرح‌های موفق دولت عدالت‌محور است

 

استاندار خوزستان:
مسکن مهر از طرح‌های موفق دولت عدالت‌محور است
استاندار خوزستان گفت: طرح مسکن مهر یکی از طرح‌های طلایی و موفق دولت نهم و دهم است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر، سید جعفر حجازی در جلسه کارگروه مسکن مهر که در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی برگزار شد، اظهار کرد: سهم خوزستان از اجرای طرح مسکن مهر سهم خوبی است ولی باید کارها را به سرانجام برسانیم تا مردمی که چشم امید به خانه‌ها دارند صاحب خانه شوند.
وی افزود: در شرایط فعلی 80 هزار واحد مسکونی مهر در استان خوزستان در حال ساخت است و باید تا سال 91 تمامی این واحدها تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.

عالی‌ترین نماینده دولت در استان خوزستان به مقایسه فعالیت‌های صورت گرفته در بخش مسکن در بعد از انقلاب پرداخت و گفت: تا قبل از دولت نهم کل خانه‌هایی که توسط دولت در خوزستان ساخته شده‌اند، پنج هزار واحد مسکونی بود ولی در همین دو دولت نهم و دهم در مجموع 80 هزار واحد مسکونی در تمام شهرهای استان در حال ساخت است که این امر بیانگر اهتمام جدی دولت در خانه‌دار کردن مردم است.

حجازی تأکید کرد: حجم کارهای صورت گرفته در این خصوص بالاست ولی شیرینی کار به این است که بتوانیم مردم را هنگام زندگی کردن در مناطق مسکن مهر ببینیم.

حجازی عنوان کرد: مساجد، مدارس و پارک‌های این واحدها باید تا قبل از افتتاح تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد و اینگونه نباشد که مردم هنگام زندگی در این مناطق از داشتن اینگونه اماکن محروم باشند.
 
اضافه می شود شهرستان بندرماشهره بیش از 22درصد از مسکن مهر استان را در خود جا داده است.
کد: 720
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • استاندار خوزستان:مسکن مهر از طرح‌های موفق دولت عدالت‌محور است
امتیاز بندی