1398/06/25
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/10/22 نظرات: 0 نظر نمایش: 28 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
🔺دیدار صمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان و حسینی رئیس بنیادشهیدباخانوادهای شهدای گرانقدر

🔺دیدار صمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان و حسینی رئیس بنیادشهیدباخانوادهای شهدای گرانقدر

🔺دیدار صمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان و حسینی رئیس بنیادشهیدباخانوادهای شهدای گرانقدر ناصر مجدم ، مهرداد شعبانی و سهراب گرگیان
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر در این دیدار بیرانوند ضمن تقدیر از صبر و استقامت خانواده های این شهدای گرانقدرخطاب به خانواده شهیدناصرمجدم گفت: با اینکه قریب به سی سال از دفاع مقدس ایران می گذرد اما درصدی ازعشق و علاقه وارادت ملت ایران به شهدا و رزمندگان  کم نشده و این نشان دهنده ی این است که گذشت زمان تاثیری در جایگاه شهدای بزرگوار نزد ملت ندارد . 
🔸در ادامه فرماندار شهرستان در دیدار با پدرشهید والامقام مهرداد شعبانی ضمن تقدیر از وی گفت : ملت به سربازانی همچون شهید مهردادشعبانی که در مقابل دشمنان این مملکت و منافقین کوردل با شهادت خود حصاری ازامنیت رابرای ایران بوجود آورده اند افتخار میکند .
لازم به ذکر است که شهید مهرداد شعبانی در درگیری با منافقین کوردل در منطقه سومار به شهادت رسید .
🔸بیرانوند همچنین در دیدار با خواهر شهید سهراب گرگیان از شجاعت و استقامت این خواهر نمونه تقدیر نمود و گفت : بی شک اجر وثواب مادران وپدران شهدا هم تراز با فرزندان شهید آنان می باشد . وی افزود : رفتار زینب گونه ی شما در پرستاری از مادری که سمبل صبر و شجاعت در بندرماهشهر می باشد در دوران بیماری قابل تقدیر است و قطعا از نگاه خداوند متعال پنهان نمی ماند . لازم به توضیح است که مادر شهید سهراب گرگیان چندی پیش وبعد گذراندن کسالتی طولانی دارفانی را وداع  گفت.
روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر
 

کد: 48049
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • 🔺دیدار صمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان و حسینی رئیس بنیادشهیدباخانوادهای شهدای گرانقدر
امتیاز بندی