1398/02/03
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/08/09 نظرات: 0 نظر نمایش: 81 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
🔺 جلسه شورای اداری شهرستان به روال سنت هر ساله در ایام اربعین حسینی در موقعیت قمربنی هاشم بندرماهشهر در شلمچه به ریاست بیرانوند فرماندار شهرستان برگزار گردید .

🔺 جلسه شورای اداری شهرستان به روال سنت هر ساله در  ایام اربعین حسینی در موقعیت قمربنی هاشم  بندرماهشهر در شلمچه به ریاست بیرانوند فرماندار شهرستان برگزار گردید .

🔺 جلسه شورای اداری شهرستان به روال سنت هر ساله در  ایام اربعین حسینی در موقعیت قمربنی هاشم  بندرماهشهر در شلمچه به ریاست بیرانوند فرماندار شهرستان برگزار گردید .
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور مسئو لین شهری و ائمه جمعه شهرستان در شلمچه برگزارگرد ید با ارائه آماری از خدمات وارائه گزارش عملکرد مو کب توسط صالحی مدیر اجرایی موقعیت  آغاز گردید .
🔸 پس از آن حجت الاسلام غبیشاوی امام جمعه محترم شهرستان با مثبت ارز یابی نمودن عملکرد موکب از تلاش ومدیریت بیرانوند فرماندار شهرستان قدردانی نمود و یکی از نکات مثبت مدیریت امسال موکب قمربنی هاشم را جلوگیری از اسراف و هزینه های بی جهت دانست .
🔸 درادامه جلسه بیرانوند فرماندارشهرستان ضمن تشکر از همه عوامل اجرایی در موقعیت ماهشهر از تمام دستگاههای اجرایی وخد مات شهر ی برای انجام وظایف خود به منظور خدمت رسانی به زائر ین اربعین تقدیر نمود  و افزود :  می بایست به سمتی حرکت کنیم که کلیه خدمات ومدیریت مواکب خدمت رسان به زائر ین عزیز کاملا مردمی باشد و دست  مدیریت  دولتی را از این امرکوتاه نماییم چرا که مرد م خودشان در  این امور متخصص و باتجربه هستند وبهتر از ما مسئولین می توانند این مهم را مدیریت کنند .
🔸 رئیس شو رای اداری شهرستان سخنان خود  را با یک تذکر اداری به برخی از مسئولین به پایان رساند  و افزود : باتوجه به اینکه به فصل بارندگی  ها نزدیک می شویم و همچنین درایام سال تحصیلی حضور داریم تحت هیچ شرایطی نمی پذیرم که مخصوصا مدیران دستگاههای خدمات رسان و شهری در شهر حضور مستمر نداشته باشند و قطعا با مدیرانی که در این زمینه ضعیف عمل نمایند برخورد خواهم نمود.
🔸در پایان این جلسه و همچون سنوات گذشته آیین برافراشته شدن پرچم متبرک     ابا عبدالله الحسین (ع) در محوطه موقعیت با حضور د کتر شریعتی استاندار خوزستان برگزار گردید .
 

کد: 46031
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • 🔺 جلسه شورای اداری شهرستان به روال سنت هر ساله در  ایام اربعین حسینی در موقعیت قمربنی هاشم  بندرماهشهر در شلمچه به ریاست بیرانوند فرماندار شهرستان برگزار گردید .
امتیاز بندی