1398/02/31
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/07/16 نظرات: 0 نظر نمایش: 104 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
🔺 جلسه ساماندهی نیزار شهر چمران به ریاست بیرانوند فرماندارشهرستان

🔺 جلسه ساماندهی نیزار شهر چمران به ریاست بیرانوند فرماندارشهرستان

🔺 جلسه ساماندهی نیزار شهر چمران به ریاست بیرانوند فرماندارشهرستان برگزار گردید.
🔸 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر دراین جلسه که با حضور مسئولین مرتبط  در محل فرمانداری برگزار گرد ید بیرانوند ضمن تاکید براجرایی شدن این پروژه آن را یک پروژه شهرستانی ومهم دانست و افزود :  انشاالله بعد از همین جلسه پروژه به مرحله اجرایی برسد وهمه دستگاههای متولی می بایست در این خصوص به وظایف خود سریعا عمل کنند.
🔸 بیرانوند ضمن تقدیر از مجری طرحهای فاضلاب شهری استان بابت پیگیری واجرای اصولی ومستمر پروژه های فاضلاب شهری در شهرستان بندرماهشهر خواستار همکاری آن درخصوص فاضلاب شهری  چمران و ساماندهی نیزار و احداث مسیر انتقال به رودخانه را گردید .
🔸در پایان جلسه وبا دستور فرماندار مقرر گردید که پیمانکار احد اث کانال  انتقال  از نیزاربه رود خانه ظرف یکماه آیند ه وبا هماهنگی شهرداری چمران  انجام گیرد .
🔶 لاز م به ذکر است که با توجه به اینکه این نیزارها مساحتی معادل ۶۴ هکتار از اراضی شهر چمران را اشغال نموده اند و نمای ورودی شهر  را از نظر زیباسازی دچار مشکل نموده اند  اجرای این پروژه تضمینی برای حفظ سلامتی و بهد اشت و زیباسازی نمای ورودی شهر و جلوگیری از بروز هرگونه اتفاق ازجمله آتش سوزی در شهر چمران می باشد

کد: 45361
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • 🔺 جلسه ساماندهی نیزار شهر چمران به ریاست بیرانوند فرماندارشهرستان
امتیاز بندی