1398/02/31
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/07/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 93 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
🔺جلسه قرارگاه عملیاتی بازار و ستاد تنظیم بازار شهرستان

🔺جلسه قرارگاه عملیاتی بازار و ستاد تنظیم بازار شهرستان

 🔺جلسه قرارگاه عملیاتی بازار و ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست آریا زنگنه معاون فرماندار برگزار گردید .
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر در این جلسه آریا زنگنه خواستار نظارت مستمر ومحسوس وملموس بازرسان برعملکرد فروشگاهها و جلوگیری از گرانفروشی آنان شدند و تاکید کردند که به شدت با محتکرین و اخلال کنندگان در روند بازار برخورد قانونی خواهد شد وبا توجه به شرایط خاص بازار متخلفین مستقیما به مراجع قضایی معرفی خواهند شد .
🔸 آریا زنگنه در ادامه جلسه از حضور موثر ناظرین و بازرسان اتحادیه هاو تلاشهای اداره صمت شهرستان و همچنین حساسیت ویژه دادستان و ریاست دادگستری و پیگیری های شبانه روزی فرماندار شهرستان تقدیر وتشکر نمود و از فعالان اجتماعی در فضای مجازی درخواست نمود که از دامن زدن به شایعات والتهابات بازار به شدت خودداری کنند .
🔸وی در ادامه گفت : ما از طریق مقامات مسئول نشر اکاذیب در فضای مجازی را که باعث اخلال در روند بازار می شود را رصدو شناسایی می کنیم وبا متخلفان برخورد قانونی خواهیم کرد .
🔸آریازنگنه درپایان از ائمه محترم جماعات نیز خواستند که در جهت تنویر افکار عمومی همچون گذشته از هیچ کوششی دریغ ننمایند.آریا زنگنه افزود :  قطعا به زودی بازار به روال عادی بازخواهد گشت و قیمتهادر سراشیبی سقوط  قرار دارندواز مردم نیز درخواست نمود که بیش از نیاز خریداری ننمایند واز ذخیره سازی  اقلام اساسی خودداری نمایند.

کد: 45296
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • 🔺جلسه قرارگاه عملیاتی بازار و ستاد تنظیم بازار شهرستان
امتیاز بندی