1398/02/31
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/07/15 نظرات: 0 نظر نمایش: 89 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
🔺 جلسه ستادبازآفرینی شهری

🔺 جلسه ستادبازآفرینی شهری

🔺 جلسه ستادبازآفرینی شهری به ریاست آریا زنگنه معاون فرماندار برگزار گردید .
🔸به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر درابتدای این جلسه آریا زنگنه گفت :در چارچوب برنامه ملی بازآفرینی شهری در افق ۱۴۰۰ مصوب سی وپنجمین جلسه ستاد باز آفرینی شهری و همچنین برنامه اجرایی ابلاغ شده و پیرو سفر معاون وزیر راه وشهرسازی ستاد باز آفرینی شهری در بندرماهشهر به ریاست فرماندارو دبیری شهرداری بندرماهشهر راه اندازی گردید .
🔸وی افزود : اهداف و برنامه های عملیاتی این ستاد در راستای ارتقاع استانداردهای مسکن وسرانه فضاهای عمومی،دسترسی به خدمات شهری و زیرساختهای شهری در مقیاس شهر ومحله های هدف و همچنین توسعه و تجهیز امکانات و خدمات روبنایی و احداث فرهنگسراها ،سالن های ورزشی ، مدرسه ،درمانگاه ،نوسازی و مقاوم سازی مسکن و بهسازی و توسعه شبکه تاسیسات آب وفاضلاب و شناسایی و بازسازی بافتهای فرسوده شهری و ...  می باشد.
🔸آریا زنگنه افزود : کمیته حقوقی و پیشگیری از گسترش بافتهای نابسامان با محوریت فرمانداری تشکیل خواهد شد وانشاالله پس از مطالعه جامع بافت شهری و فرسوده و شناسایی مراکز هدف و تامین اعتبار اقدامات عملیاتی انجام خواهد شد .
🔸وی در پایان افزود : اگر این ستاد به صورت متوازن و برنامه ریزی شده و نهادینه نمودن اهداف پیش بینی شده حرکت نماید قطعا آینده عمرانی  امیدوار کننده ای در سطح شهرستان بندر ماهشهر پدیدار خواهد شد.
 

کد: 45295
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • 🔺 جلسه ستادبازآفرینی شهری
امتیاز بندی