1398/05/02
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/04/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 203 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
توضیحات روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر در خصوص خبر درج شده در کانال خبری ماه خبر با عنوان ابهام دریک عقد قرارداد.

توضیحات روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر در خصوص خبر درج شده در کانال خبری ماه خبر با عنوان ابهام دریک عقد قرارداد.

بسمه تعالی
مدیرمسئول محترم کانال خبری ماه خبر
باسلام
در خصوص خبر آن رسانه با عنوان ابهام در عقد یک قرارداد با شرکت پیمانکاری غیربومی توسط فرمانداری بندر ماهشهرجهت رفع ابهام توضیحاتی ارائه می گردد مقتضی است مطابق با قانون مطبوعات نسبت به درج آن در رسانه خود اقدام فرمایید.

۱ - شرکت مورد قرارداد فرمانداری شرکت عمرانی نبوده است بلکه یک  شرکت تولیدی لوازم دهیاری ها و شهرداری هاست که واقع در جاده بندر ماهشهربه اهواز شهرک صنعتی شماره چهاراست ودر صورتی که در شهرستان بندرماهشهرشرکت مشابهی وجود داشت قطعاً کار به شرکت بومی سپرده می‌شد.
۲ -اعتبار تجهیزات مذکور از محل ارزش افزوده روستاهای بدون دهیاری می‌باشد که در حساب فرمانداری بوده و قانوناً فرمانداری طرف قرارداد می باشد ضمناً غیر از فرمانداری بندرماهشهر تاکنون چندفرمانداری دیگردر استان خوزستان  از جمله شهرستانهای اهواز ،رامشیر، رامهرمز، اندیکا و... با شرکت مذکور قرارداد مشابه منعقد نموده اند درضمن این شرکت  علاوه بر فروش درون استانی صادرات به کشور عراق نیز دارد.
۳ - قرارداد مذکورتابع ضوابط ومقررات قرارداد و پیمانهای عمرانی نمی باشد و با توجه به اینکه خرید تجهیزات از جمله :لامپ ،سطل زباله  و غیره می باشد می بایست بین ۶۰ تا ۷۰ درصد خرید اقلام یا مواد اولیه تولید به عنوان پیش پرداخت تحویل شرکت مذکورگردد که  بابت آن نیز ضمانت نامه قانونی اخذ گردیده است .
۴ - قرارداد مذکور قبل از افزایش قیمت ها منعقد گردیده که در حین انجام قرارداد و با وجودنوسانات قیمت در بازار شرکت مذکور تعهدات خود را به صورت کامل انجام نمونده است( به عنوان مثال قیمت لامپ قبل از زمان قرارداد ۲۳۰ هزار تومان بودو حین انجام قرارداد ۳۳۰ هزار تومان شده است.)
در پایان مجددا تاکید می شود که این فرمانداری کاملاً در چهارچوب ضوابط و مقررات اقدام نموده است و بهتر آن بود سایت مذکور قبل از تشویش اذهان عمومی با بررسی دقیق و  تحقیق اقدام به پرسش از فرمانداری می نمود تا خبرکذب منتشر نگردد و این موضوع در عموم مردم بدبینی و بی اعتمادی بوجود نیاورد.
باتشکر
روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر

کد: 43037
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • توضیحات روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر در خصوص خبر درج شده در کانال خبری ماه خبر با عنوان ابهام دریک عقد قرارداد.
امتیاز بندی