1398/05/02
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/04/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 167 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
دیدار بیرانوند فرماندار ذشهرستان با نمایندگان انجمن های فرهنگی وهنری بندرماهشهر

دیدار بیرانوند فرماندار ذشهرستان با  نمایندگان انجمن های فرهنگی وهنری  بندرماهشهر

 در نشست صمیمانه فرماندار با نمایندگان انجمن های فرهنگی و هنری مصوب گردید که هزینه های درمانی هنرمندانی که توان مالی ندارند را فرمانداری تقبل می نماید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر
🔺 در نشست صمیمانه فرماندار با نمایندگان انجمن های فرهنگی و هنری مصوب گردید که هزینه های درمانی هنرمندانی که توان مالی ندارند را فرمانداری تقبل می نماید .
🔺 بیرانوند افزود : یکی از دغدغه های اصلی هنرمندان متاسفانه اشتغال وامرار معاش است که در حال حاضر مشکل همه جوانان کشور می باشد که باتوجه به اینکه ورود واشتغال در شرکتهای منطقه تقریبا غیرممکن است پیشنهاد میکنم که هنرمندان خود وارد عرصه شوند و ایجاد اشتغال وکارآفرینی نمایند و من هم قول میدهم که از طریق پرداخت وام های اشتغالزایی کم بهره  شرایط خوبی را برای آنان فراهم کنم.
🔺 بیرانوند همچنین در خصوص شرایط حاکم بر فضای فرهنگی شهر نیز افزود که ما باید تلاش کنیم که شرایطی فراهم شود که با تعویض مدیران تغییری در سیاست اجرایی بوجود نیاید پس در ابتدا باید کارهای زیربنایی ثابتی در این خصوص انجام گیرد وبرای تحقق اهداف فرهنگی وهنری شهر به اداره ارشاد اعلام میکنم که به زودی کارگروهی متشکل از هنرمندان همه رشته های هنری تشکیل وکمبودها وامکانات مورد نیاز هر مجموعه را بررسی کنند تا ما بتوانیم در توزیع متوازن امکانات از آنها بهره ببریم.
🔺 بیرانوند گفت :باید سازوکار مدونی وجود داشته باشد تا شرکتهای منطقه امکانات خود را در اختیار هنرمندان قراردهند وشهرداریها عم به عنوان یکی از نهادهای خدماتی ومردمی  در امور تبلیغاتی و اجرای برنامه های متنوع وشاددر سطح شهر  باهنرمندان بومی همکاری بیشتر و مثبت تری داشته باشند.
🔺 وی همچنین گفت : در حال حاضر ما بودجه احداث یک نگارخانه و یک پلاتو را در شهر داریم و به اداره کل ارشاد استان اعلام میکنیم که در خصوص اجرای این پروژه ها سریعترهمه  بسترها را فراهم کنند .
🔺 فرماندار در انتهای جلسه در خصوص مشکل مسکن هنرمندان نیز پیشنهاد داد که از طریق تشکیل تعاونی و همچنین پیگیری فرمانداری می توانیم مشکل مسکن هنرمندان را نیز حل کنیم  .
در این دیدار خواجه گیری سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی هم ضمن تشکر از فرماندار در خصوص برگزاری این جلسه به بیان برخی از مشکلات اداره خود پرداخت .
 

کد: 43036
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • دیدار بیرانوند فرماندار ذشهرستان با  نمایندگان انجمن های فرهنگی وهنری  بندرماهشهر
امتیاز بندی