1398/05/02
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/04/29 نظرات: 0 نظر نمایش: 151 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
نشست مشورتی وصمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان با روسا ونمایندگان هیاتهای ورزشی

نشست مشورتی وصمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان با روسا ونمایندگان هیاتهای ورزشی

 نشست مشورتی بیرانوند فرماندار بندرماهشهر با روسا ونمایندگان هیاتهای ورزشی برگزار شد .

🔺 نشست مشورتی بیرانوند فرماندار بندرماهشهر با روسا ونمایندگان هیاتهای ورزشی برگزار شد .
🔸 به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر در این دیدار که عصر روز یکشنبه در محل فرمانداری برگزار گردید در ابتدا نمایندگان هیاتهای ورزشی به بیان کمبودها و مشکلات  خود پرداختندو در خواست کردند که فرماندار به عنوان عالی ترین مقام اجرایی شهر در این خصوص ودر جهت بهبود وضعیت ورزشی شهرستان اقداماتی را در دستور کار قرار دهد.
🔸 در این دیدار بیرانوند در خصوص وضعیت ورزشگاه شهرک طالقانی گفت : با توجه به اینکه وضعیت این ورزشگاه یکی از معضلات اساسی ورزشی برای جوانان مستعد شهرک طالقانی می باشد در روز دوشنبه وبا حضور مدیرکل ورزش وجوانان استان از آنجا بازدید نموده وتمام تلاش خود را میکنیم که انشاالله تا پایان سال جاری بتوانیم آن را به اتمام برسانیم .
🔸 وی در ادامه افزود : با توجه به وجود صنایع عظیم پتروشیمی وصنعت و همچنین وجود شرکتهای مقتدر دیگر در سطح منطقه نباید وضعیت ورزش شهرستان به این صورت باشد و می بایست شرکتها خود را موظف به خدمت به جوانان و ورزشکاران مستعد شهرستان کنند و برای این مهم در حال تدوین برنامه ای هستیم که انشاالله بتوانیم از ظرفیت شرکتهای منطقه در جهت توسعه متوازن ورزشی در سطح شهرستان استفاده کنیم .
🔸 بیرانوند در ادامه سخنان خود ودر پاسخ به سوالی در خصوص وعدهای فرماندار قبلی در زمینه ورزش و خصوصا رادیو ماهشهرودر دفاع از عملکرد فرماندار سابق گفت:
ما مسئولین اجرایی بیشتر از دیگر مردم میخواهیم که در دوران مسئولیت خود کارهای بزرگ و ماندگاری انجام دهیم اما وقتی که به مرحله عمل به وعدهای خود میرسیم متاسفانه در گیر پیچ وخم های قانونی متعددی می شویم که گاهی منجر به نرسیدن به هدف ما می شود. البته در دوران دکتر قمر کارهای بزرگی انجام شده که ما هم آن مسیر را برای به اتمام رساندن آنها  ادامه میدهیم .
اما در خصوص رادیو ماهشهر با توجه به اینکه در دوران تصدی فرماندار سابق اقدامات خوبی انجام ومبلغی هم معادل ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده بود می بایست  به سرانجام می رسید. با شروع به کار بنده در فرمانداری  یکی از اولویتهای کاری خود را پیگیری این موضوع قرار دادم که به دلیل درخواست مبلغ بیشتری علاوه بر مبلغ پرداختی قبلی به صدا وسیما و بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیدیم که هزینه کردن این مبلغ که معادل دو میلیارد وپانصد میلیون تومان در این مقطع بودو چه بسا که در مقاطع بعدی ممکن بود که  هزینه بیشتری برای شهرستان داشته باشد وصرفه اقتصادی ندارد به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در این مقطع دیگر اقدامی در این خصوص انجام ندهیم .
🔸بیرانوند در انتها افزود : از اداره ورزش وجوانان شهرستان می خواهم که به زودی وبا مشورت با روسای هیاتهای ورزشی مشکلات ومعضلات آنها را به ترتیب اولویت جمع بندی واعلام  نماید که انشاالله بتوانبم با توجه به بودجه و همکاریهای شرکتهای منطقه در جهت رفع آنها اقدام کنیم .
در پایان روسای هیاتهای ورزشی شهرستان ضمن تقدیر از فرماندار به خاطر زحماتی که در این مدت کوتاه مدیریتی خود در شهرستان بندرماهشهر انجام داده است تشکر نموده و اعلام آمادگی کردند که در توسعه ورزش شهرستان دوشادوش مسئولین اجرایی از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

یکشنبه ۲۴ تیرماه
 

کد: 43035
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • نشست مشورتی وصمیمی بیرانوند فرماندار شهرستان با روسا ونمایندگان هیاتهای ورزشی
امتیاز بندی