1397/11/28
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/04/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 98 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
اولین جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید با حضور مسئولین بنیاد شهید و نمایندگان خانواده های شهدا وجانبازان وایثارگران به ریاست بیرانوند برگزار گردید.

اولین جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید با حضور مسئولین بنیاد شهید و نمایندگان خانواده های شهدا وجانبازان وایثارگران به ریاست بیرانوند برگزار گردید.

  جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید با حضور معصومی معاونت بنیاد شهید استان خوزستان برگزار گردید

🔺 جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید با حضور معصومی معاونت بنیاد شهید استان خوزستان برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر :
🔸 در این جلسه که با حضور فرماندار برگزار گردید وی در ابتدا به صحبتها ودرخواستهای نمایندگان خانواده های شهدا وجانبازان وایثارگران  گوش داده وسپس با حضور معاونت بنیاد شهید استان و حسینی رئیس بنیاد شهید شهرستان به بررسی مشکلات آنان پرداخت .
🔸 بیرانوند در این جلسه گفت : در دنیا ودر تمام ادیان ودر طول تاریخ جوامع  افرادی که برای حفظ جان وخاک مردم وکشور خود از جان خود میگذرند را به عنوان اسطوره همیشه مورد تکریم و محترم می شمارند ودر کشور ما وباتوجه به دین مبین اسلام این اسطوره ها علاوه بر ارزش و احترامی که در جامعه دارند به عنوان شهید وجهادگر وایثارگر دارای جایگاه معنوی بالایی نزد خداوند می باشند و امروز همین فرهنگ ایثار و شهادت تضمین کننده امنیت و آرامشی است که در کشور جاری وساری می باشد.
🔸 بیرانوند افزود : در شرایط فعلی کشور مشکلاتی وجود دارد که مهمترین آنها بحث اشتغال می باشد که فرزندان و خانواده معظم شهدا وایثارگران وجانبازان همچون دیگر افراد جامعه دچار این مشکل هستند که می بایست تلاش کنیم تا با وجود این همه ثروت خدادادی که در کشور وبخصوص منطقه ما وجود دارد بتوانیم براین مشکل ملی غلبه کنیم  .
فرماندار در ادامه گفت :باتوجه به وجود صنایع عظیم پتروشیمی  در شهرستان یک تصوری در ذهن جوانان وفارغ التحصیلان وجود دارد که باید وارد کار شرکتی شوند در صورتی که  می توانند خود کار آفرین شوند ودولت هم تسهیلات بسیار خوبی با سود های پایین دراختیار آنان قرار می دهد .
🔸وی افزود : طی سال جاری بیش از ۳۶ طرح اشتغالزایی را به بانک معرفی کردیم ویا در حال انجام آن هستیم که باعث ایجاد اشتغال برای حداقل ۷۰۰ نفر در شهرستان     می شود . در خصوص اشتغال خانواده بزرگ بنیاد شهید هم تاکید میکنم که هیچ شرکتی حق تعدیل نیروی ایثارگر را ندارد ومی بایست مطابق با قانون در همه استخدامی ها سهمیه ایثارگران ، شهدا وجانبازان رعایت شود.
🔸در پایان این جلسه اعضای شورای مشورتی بنیاد شهید از بیرانوند به خاطر توجه ویژه به جامعه ایثارگری شهرستان و پیگیری مطالبات خانوادههای معظم شهدا وایثارگران وهمچنین سرکشی ودیدار مستمر با آنان تشکر وقدردانی  نمودند.
 

کد: 42648
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • اولین جلسه شورای مشورتی بنیاد شهید با حضور مسئولین بنیاد شهید و نمایندگان خانواده های شهدا وجانبازان وایثارگران به ریاست بیرانوند برگزار گردید.
امتیاز بندی