1397/11/28
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/04/12 نظرات: 0 نظر نمایش: 95 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
اولین هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان بندرماهشهر برگزار گردید

اولین هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان بندرماهشهر برگزار گردید

  اولین جلسه هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.

🔺 اولین جلسه هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر جلسه هم اندیشی مدیران ونمایندگان سمن های شهرستان با حضور عبادی معاون فرماندار برگزار گردید .
در این جلسه که بیش از ۲۰ موسسه وسمن حضور داشتند به بیان مشکلات و گزارش برخی از  فعالیتهای خود در شهرستان پرداختند.
🔸 عبادی در این جلسه گفت : به جهت ارتباط بهتر ومنظم تر میان ما وسمن ها پیشنهاد میکنم که نماینده ای از میان موسسات انتخاب شود تا به عنوان رابط پیگیر موضوعات وبرگزاری منظم جلسات باشد.
🔸 عبادی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : سمن ها در همه جای دنیا جایگاه ویژه ای در جامعه دارند و در توسعه فرهنگی واجتماعی و علمی نقش مهمی را ایفا می کنند و باتوجه به اینکه از مردم ودر میان مردم هستند می توانند کمکهای خوبی در توسعه شهری انجام دهند.
عبادی در خصوص کمک به موسسات وسازمانهای مردم نهاد نیز گفت : متاسفانه ما به عنوان دولت به دلیل محدودیتهای مالی وقانونی نمی توانیم کمک مالی به سمن ها بکنیم اما خیرین و مردم متعهد وخوبی داریم که در صورت توانمند بودن این موسسات و همچنین شفافیت مالی آنان می توانند بازوهای خوبی برای پیشبرد اهداف وفعالیتهای سمن ها باشند.
عبادی افزود متاسفانه برخی از موسسات هنوز اقدامی برای دریافت مجوز ننموده اند که من از دستگاههای نظارتی و پلیس امنیت درخواست دارم که با دقت ونظارت بیشتری در این خصوص اقدام کنند تا خللی در اعتماد مردم به موسسات دارای مجوز بوجود نیاید .
🔸 وی درپایان از زحمات وتلاش موسسات ونهادهای مردمی قدردانی کرد وافزود ما در مجموعه فرمانداری و دولت خودمان را مدیون شما می دانیم چرا که شما می توانید تاثیر زیادی در ارتقا فرهنگ وسطح زندگی اجتماعی شهر داشته باشید.
🔸 در پایان جلسه جابری رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیز توضیحاتی در خصوص نحوه فعالیت قانونی و دریافت مجوز های مربوطه برای سمن ها ارائه داد.

کد: 42647
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • اولین هم اندیشی سازمانهای مردم نهاد شهرستان بندرماهشهر برگزار گردید
امتیاز بندی