1397/11/01
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/02/24 نظرات: 0 نظر نمایش: 37 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به ریاست بیرانوند فرماندار بندرماهشهر

برگزاری اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به ریاست بیرانوند فرماندار بندرماهشهر

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بندرماهشهر به ریاست فرماندار بندرماهشهر برگزارشد.

اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بندرماهشهر به ریاست فرماندار بندرماهشهر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر بیرانوند در این جلسه گفت : با توجه به طرحها وپروژه های درحال احداث در منطقه ویژه تاکید میکنم که تمامی استخدامی ها در این پروژه ها می بایست قانونمند واز طریق جذب نیروهای بیکار بومی باشد واگرهم از طریق آزمون اقدام می شود باید نیروهای بومی شهرستان دراولویت باشند و بنده هم تمام این مسیر جذب نیرو را رصد خواهم کرد وبا متخلفان برخورد می نمایم .

بیرانوند درخصوص طرح طبقه بندی مشاغل نیز افزود : مطابق با قانون این طرح می بایست هرچه سریعتر اجرایی شود وانتظاری که از مسئولین دارم این است که به نحوی این طرح اجرا شود که رضایتمندی کارگران را درپی داشته باشد. وی یکی از وظایف اصلی شرکتها را حفظ اشتغال موجود وایجاد اشتغال بیشتر دانست.

مقام عالی دولت در شهرستان باتوجه به اتفاقات کارگری اخیر نیز افزود : مدیران عامل پتروشیمی وصنعت می بایست با روی باز وگشاده پاسخگوی کارگران خود باشند چرا باید یک نفر برای دیدن مدیرعامل روزها وبلکه ماهها انتظار بکشد ودر نهایت هم موفق نشود .وی افزود : همانطوری که درب فرمانداری به عنوان مقام عالی دولت درمنطقه به روی همه مردم باز است وکارگران برای احقاق حق خود به فرمانداری مراجعه می نمایند مدیران پتروشیمی وصنعت هم باید اینگونه باشند نه فقط درزمان اعتصابها وتحصنها دست به دامان فرمانداری شوند.

بیرانوند درپایان جلسه ضمن تذکر جدی به مدیرعاملانی که در جلسه شرکت نکرده بودند تاکید کرد منبعد در جلساتی اینچنین و بخصوص جلسات کارگری و اشتغال حتما باید مدیرعامل شرکت حضور داشته باشد.

کد: 41648
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • برگزاری اولین جلسه کمیسیون کارگری شهرستان به ریاست بیرانوند فرماندار بندرماهشهر
امتیاز بندی