1397/11/01
مشاهده خبر
تاریخ: 1397/02/06 نظرات: 0 نظر نمایش: 41 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام نوروزی دکتر روحانی ریاست جمهوری ایران

پیام نوروزی دکتر روحانی ریاست جمهوری ایران


رئیس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ ایران درعرصه های مختلف برشمرد.
 

سال ۹۶ سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ ایران درعرصه های مختلف بود.
سال نو سال تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی و سال اشتغال و رونق است.
رئیس‌جمهوری در پیام نوروزی به مناسبت حلول سال۱۳۹۷ هجری شمسی ، سال ۹۶ را به رغم خواست و تلاش های بدخواهان کشور، سال موفقیت و پیروزی ملت بزرگ ایران درعرصه های مختلف برشمرد و تصریح کرد: اتحاد ملت ایران همه دشمنان را به اعجاب واداشت و به عظمت ملت ما اعتراف کردند.
روحانی: دو درخواست و خواهش از ملت بزرگ ایران دارم: خواهش اول از همه کارآفرینان، کارگران، سرمایه گذاران، ایرانیان داخل و خارج؛ سال نو، سال سرمایه گذاری و تولید است همه باید با همه توان به رونق تولید بپردازیم.
 خواهش دوم من از جوانان عزیز است، آنچه برای همه مهم است عزت اسلام ، سربلندی ایران، آسایش و رفاه ملت ایران است. باید برای این سه هدف بلند همه ما تلاش کنیم. امید ما به جوانان عزیز است آنچه به جوانان و زنان از آغاز دولت دوازدهم وعده کردم و قول دادم و دولت ما متعهد شده است آن را ادامه خواهیم داد.
ما می دانیم نسل جوان ما خواست بالاتری دارد. می دانیم با دنیای دیگری می خواهد شرایط جدیدی را برای کشور ببینید. نشاط بیشتر را می خواهد. دولت متعهد به اشتغال، نشاط، آزادی جوانان و ادامه دسترسی آنها به اطلاعات است.
ما فضای مجازی امن، آسان و ارزان توام با اخلاق و معنویت می خواهیم. در سایه این فضاست که مبارزه با فساد و شفافیت را ادامه می دهیم . مردم ما شاهد شفافیت بیشتر در سال جدید خواهند بود
 

کد: 41283
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر
 
تصاویر مرتبط
  • پیام نوروزی دکتر روحانی ریاست جمهوری ایران
امتیاز بندی