1398/01/02
مشاهده خبر
تاریخ: 1396/01/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 556 مرتبه تعداد امتیاز: 3   (Article Rating)
فرماندار بندر ماهشهر خبر داد: ورود نیروی مقاومت بسیج برای برخورد با عاملان تیراندازی در ماهشهر/ آغاز گشت‌های مشترک بسیج و نیروی انتظامی از امشب

 فرماندار بندر ماهشهر خبر داد: ورود نیروی مقاومت بسیج برای برخورد با عاملان تیراندازی در ماهشهر/ آغاز گشت‌های مشترک بسیج و نیروی انتظامی از امشب

فرماندار بندر ماهشهر گفت: با ورود بسیج اراده برخورد با عوامل تیراندازی‌های هدفمند در شهرستان جدی‌تر خواهد شد.

منصور قمر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر، با اشاره به تیراندازی‌های هدفمند در شهرستان که باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده، اظهار کرد: بسیج و نیروی انتظامی به صورت مشترک از امشب برای جلوگیری از تیراندازی‌ها در سطح شهرستان همکاری می‌کنند.

 

وی افزود: در جلسه‌ ای که با اعضای شورای تأمین شهرستان داشتیم مقرر شد برای دستگیری و برخورد با عوامل تیراندازی،  نیروی مقاومت بسیج نیز با همه توان و قدرت با نیروی انتظامی همکاری کند.

 

رئیس شورای تأمین شهرستان بندر ماهشهر تصریح کرد: امکانات مورد نیاز نیروهای امنیتی فراهم شده و به زودی همه متخلفان شناسایی، دستگیر و به سزای عمل خود خواهند رسید.

 

قمر با تأکید بر لزوم همکاری شهروندان با نیروهای انتظامی و امنیتی شهرستان، گفت: جا دارد از مردم عزیز و شریف شهرستان بندر ماهشهر خواهش کنم در شناسایی عاملان با نیروی‌های امنیتی و انتظامی همکاری کنند.

 

وی در پایان بر فرهنگ‌سازی لازم برای جلوگیری از تیراندازی در مراسمات تأکید و اضافه کرد: در روزهای اخیر دو نفر از بزرگان عشایر یکی در مراسم تشییع جنازه و دیگری در مراسم عروسی طی سخنرانی از شرکت کنندگان و دعوت شدگان فامیل خواهش کردند که از هرگونه تیراندازی خودداری کنند و در این دو مراسم هیچ تیراندازی صورت نگرفت لذا جا دارد این دو بزرگوار مورد تشویق قرار بگیرند.

 

کد: 31237
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  •  فرماندار بندر ماهشهر خبر داد: ورود نیروی مقاومت بسیج برای برخورد با عاملان تیراندازی در ماهشهر/ آغاز گشت‌های مشترک بسیج و نیروی انتظامی از امشب
امتیاز بندی