1397/07/26
مشاهده خبر
تاریخ: 1396/01/05 نظرات: 0 نظر نمایش: 347 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار بندر ماهشهر: بابت آب‌گرفتگی معابر شهرستان بندر ماهشهر از شهروندان عذرخواهی می‌کنم

فرماندار بندر ماهشهر: بابت آب‌گرفتگی معابر شهرستان بندر ماهشهر از شهروندان عذرخواهی می‌کنم

فرماندار بندر ماهشهر گفت: برای اصلاح شبکه فاضلاب شهرستان بندر ماهشهر به 170 میلیارد تومان اعتبار نیاز است

منصور قمر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر اظهار کرد: حجم بارندگی‌های اخیر به میزان 72 میلی‌متر در شهرستان بندر ماهشهر بی‌سابقه بوده و همین موضوع باعث آب‌گرفتگی معابر و خیابان‌ها و بروز مشکلاتی را برای شهروندان و میهمانان نوروزی شد.

وی ادامه داد: با به وجود آمدن این مشکلات بلافاصله ستاد بحران شهرستان تشکیل و اعضای ستاد به این جلسه فرا خوانده شدند.

عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر تصریح کرد: خوشبختانه با ورود به موقع و جهادی نیروهای شهرداری، آبفا، هلال احمر، منطقه سوم ندسا، ناجا و بسیج، شهرستان از وضعیت بحران و اضطرار خارج شد و تلاش‌ها برای رفع آب‌گرفتگی‌های باقی مانده ادامه دارد.

قمر با عذرخواهی از مشکلات به وجود آمده برای شهروندان، افزود: زیرساخت‌های فرسوده و قدیمی شبکه فاضلاب شهرستان نه تنها در اینگونه موارد بحرانی بلکه در شرایط عادی نیز کشش لازم برای دفع فاضلاب و آب‌های سطحی را ندارد و بر اساس برآورد صورت گرفته مبلغ 170 میلیارد تومان برای اصلاح شبکه فاضلاب شهرستان بندر ماهشهر نیاز است.

وی در پایان متذکر شد: بر این اساس موضوع توسط استاندار خوزستان به وزیر نفت انتقال داده شده و وزیر نفت نیز دستور به پیگیری مسأله داده و امیدواریم به زودی اختصاص این مبلغ تحقق پیدا کرده و عملیات اصلاح شبکه فاضلاب شهرستان بندر ماهشهر آغاز شود.

کد: 30325
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار بندر ماهشهر: بابت آب‌گرفتگی معابر شهرستان بندر ماهشهر از شهروندان عذرخواهی می‌کنم
امتیاز بندی