1397/03/30
مشاهده خبر
تاریخ: 1396/01/01 نظرات: 0 نظر نمایش: 252 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت فرا رسیدن سال نو

پیام تبریک فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت فرا رسیدن سال نو

منصور قمر" فرماندار بندرماهشهردر پیامی فرا رسیدن سال جدید را به ملت ایران اسلامی خصوصاً مردم همیشه در صحنه شهرستان بندرماهشهر تبریک گفت


متن پیام دکتر قمر فرماندار بندر ماهشهر به شرح ذیل میباشد..
بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

آغاز فصل بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز آغاز زندگی و سر زندگی دوباره طبیعت و مظهر وحدت است؛ نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است كه واژه هایی چون صله ارحام، تفكر، نوآوری، سر زندگی، پاكی و نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینكه در اسرار آفرینش تامل و تعمق كنیم.

اینک در آغازین روزهای سال نو ، بار دیگر  با وحدت و همدلی تمامی شهروندان در راستای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان گام برمیداریم؛ در این ایام با خودمان عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری توسعه یافته و همچنین تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

اینجانب ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز ، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران ،  جانبازان  شهدای مدافع حریم اهل بیت  این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم.
عید بهاران، نوروز و سال نو را محضر رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور محبوب، دولت مردان  عزیز و همه شما مردمان خوب شهرستان بندر ماهشهر  تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو و در سایه نام گذاری سال 96 به نام اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیزمان بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود انشاء الله.
منصور قمر - فرماندار بندر ماهشهر
فروردین ماه 1396

کد: 30132
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • پیام تبریک فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت فرا رسیدن سال نو
امتیاز بندی