1396/08/27
مشاهده خبر
تاریخ: 1395/07/28 نظرات: 0 نظر نمایش: 277 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
فرماندار ماهشهر: 20 هزار خانوار شهرستان بندرماهشهردر سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن شرکت کردند

فرماندار ماهشهر: 20 هزار خانوار شهرستان بندرماهشهردر سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن شرکت کردند

فرماندار شهرستان بندرماهشهر گفت: تا پایان مهلت ثبت نام از 90 هزار خانوار ماهشهری حدود 20 هزار خانوار در سرشماری اینترنتی شهرستان ماشهر ثبت نام کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر، منصور قمردر مراسم افتتاحیه سرشماری حضوری نفوس و مسکن سال 95 شهرستان بندرماهشهر که با حضور مسئولین، کارشناسان و مأموران سرشماری شهرستان ماهشهردر سالن جلسات فرمانداری برگزارشد اظهار‌داشت: نقش و اهمیت سرشماری و آمار بر کسی پوشیده نیست و این اهمیت به دقت مأموران سرشماری بر می‌گردد که اگر کم‌ کاری و بی‌دقتی شود به یقین مسئولین در تصمیم‌گیری‌ها دچار مشکل شده و نهایتاً نتیجه و عواقب منفی آن به خود مردم بر می‌گردد.

وی در ادامه افزود: از آغازعملیات اجرایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن ، مسئولان شهرستان ماهشهرتلاش داشته اند تا ضمن افزایش آگاهی های مردم ، بر مشارکت مردم در این امر مهم نیز بیفزایند.

 

در پایان عالی ترین مقام دولت در شهرستان خوشرویی و خوش خلقی و صعه صدر را اساس این کار دانست و خطاب به ماموران سرشماری تاکید کرد:هنگام مراجعه به منازل با روی خوش و اخلاق زیبا با سعه ی صدر و حوصله اطلاعات لازم را از شهروندان دریافت کنند.

 

کد: 25575
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • فرماندار ماهشهر: 20 هزار خانوار شهرستان بندرماهشهردر سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن شرکت کردند