1396/08/27
مشاهده خبر
تاریخ: 1395/06/30 نظرات: 0 نظر نمایش: 258 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
بازرس ویژه رئیس جمهور در راس هیاتی، از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد

بازرس ویژه رئیس جمهور در راس هیاتی، از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد

بازرس ویژه ریاست جمهوری برای بازرسی و رسیدگی به مسائل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی روز دوشنبه از این منطقه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر سیدعلیرضا آوایی روز دوشنبه به همراه معاون سیاسی استاندار خوزستان، فرماندار شهرستان بندرماهشهر، جمعی از مسئولان کشوری و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان ماهشهر از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر دیدن کرد.

 در حاشیه این دیدار آوایی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی فرمانداری گفت:هدف از این سفر بدستور رئیس جمهور دکتر روحانی جهت تهیه گزارش جامع وقابل استناد از حوادث اخیر در پتروشیمی های بوعلی وبندرامام (ره) بوده است.

 

وی درادامه افزود: بنده به همراه  تیم بازرسی یک کار تحیقیاتی را در بخش های مختلف آغاز کرده ایم وگزارشاتی که تهیه شده بودند را مورد مطالعه قرار دادیم وبا افراد صاحب نظردرعرصه صنعت مذاکاراتی صورت گرفت وهم با مقامات سیاسی وامنیتی شهرستان جلساتی را داشته باشیم که بتوانیم تا آخرمهرماه ویا حداکثراویل آبان ماه نتیجه ی نهایی را تقدیم به رئیس جمهور کنیم.

 

وی درپایان گفت: هدف از حضور وارجاع گزارش به دکتر روحانی برای کمک کردن و پیشگیری از حواث احتمالی در آینده می باشد،البته در بخش صنعت رخ دادن حوادث درهمه جای جهان یک امر طبیعی است اما باید تدابیری اندیشه شود که به یاری خداوند اتفاقی رخ ندهد واگر خدای ناکرده حادثه ای رخ بدهد در حدی باشد که کاملا قابل کنترول وزیان کمتری داشته باشد.

 

کد: 24782
نویسنده خبر: روابط عمومی فرمانداری
 
تصاویر مرتبط
  • بازرس ویژه رئیس جمهور در راس هیاتی، از منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بازدید کرد
امتیاز بندی