1396/08/27
مشاهده خبر
تاریخ: 1395/06/06 نظرات: 0 نظر نمایش: 227 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
به مناسبت هفته دولت 5 پروژه عمرانی در شهرستان بندر ماهشهر به بهره‌برداری رسید

به مناسبت هفته دولت  5 پروژه عمرانی در شهرستان بندر ماهشهر به بهره‌برداری رسید

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت پنج پروژه عمرانی در شهرستان بندر ماهشهر افتتاح شد.

به گزارش ماه نیوز،روز جمعه و همزمان با چهارمین روز از هفته دولت پنج پروژه عمرانی با حضور شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان شهرستان بندر ماهشهر افتتاح شد.

 

 

اجرای ۱۶ کیلومتر شبکه گاز و واگذاری ۱۰۰ انشعاب گاز روستایی با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال از طرح های بهره برداری شده در سفر استاندار خوزستان بود که با بهره برداری از آن، ۲۱۲ خانوار در شهرستان ماهشهر تحت پوشش شبکه گاز طبیعی قرار می گیرد.

 

پست ۲۳۰ کیلوولت نیروگاه سیکل ترکیبی ماهشهر با اعتبار ۲۲۶ میلیارد ریال با هدف افزایش ضریب اطمینان و پایداری شبکه انتقال برق، افزایش پایداری و کاهش محدودیت شبکه فوق توزیع و کاهش بار ترانس های۴۰۰ به ۲۳۰ کیلوولت در پست برق شماره ۱ امیدیه نیز از دیگر طرح های بهره برداری شده در سفر استاندار خوزستان به شهرستان بندر ماهشهر بود.

 

همچنین در این سفر، بلوار ۳۵ متری مجتمع پتروشیمی مارون بهره برداری شده و ساخت ساختمان شماره ۲ آتش نشانی شهر بندرامام خمینی(ره) با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال آغاز شد.

 

پارکینگ میدان امام خمینی (ره) بندر ماهشهر نیز در این سفر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال پنجمین پروژه بهره برداری شده در سفر استاندار خوزستان به شهرستان بندر ماهشهر بود.