دکتر قمر : روابط عمومی، به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است

دکتر قمر طی پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، دکتر قمر طی پیامی ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت. متن پیام فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به شرح ذیل می باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه توسعه روزافزون فن‌آوری‌های نوین ارتباطی و اطلاعاتی، امکانات و ابزارهای جدیدی را در اختیار کاربران شبکه‌های مختلف اطلاع‌ رسانی از جمله روابط‌ عمومی ها قرار داده که با بهره‌ گیری درست و مناسب از آنان، موجب آگاه‌ سازی و ارتقاء سطح دانش و اطلاع عموم جامعه خواهد شد .

بی شک ۲۷ اردیبهشت ماه هر سال تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی ها در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

امروزه روابط عمومی ها نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی، بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی، مدیریتی و عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای داشته و بدون آن هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد. در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نیست؛ فلسفه مدیریت است، اگر ناکار آمد شود، مدیریت فرسوده و ناکارآمد می شود.

امروزه شاهد آنیم که، درهای سازمان ها، ساعتی باز و ساعتی دیگر بسته می شوند و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و لحظه به لحظه می تواند رسیدن به اهداف عالیه ی جامعه را دنبال نموده و روح و سر زندگی را در سازمان ها جاری سازد.

روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند تلاش نموده تا بتوان جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت نماییم.

اینجانب ضمن قدردانی و تشکر از تلاش و خدمات همه همکاران به خصوص فعالان در بخش روابط‌ عمومی و اطلاع‌رسانی دستگاه های اجرایی شهرستان ، فرارسیدن روز ۲۷ اردیبهشت روز ارتباطات و روابط‌ عمومی را تبریک گفته و از خداوند متعال برای یکایک آنها آرزوی توفیق خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مسألت می نمایم.

۳۶۵۰