طباطبایی خبر داد: انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از ۲ کیلو گرم تریاک در بندر ماهشهر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری بندر ماهشهر به ریاست سید جعفر طباطبایی برگزار گردید. در این جلسه طباطبایی فرهنگ را از گامهای مهم و تأثیر گذار در مبارزه با اعتیاد عنوان داشته و گفت: باید تمامی دستگاههای مسئول اقدامات فرهنگی و پیشگیرانه ای در راستای مبارزه با مواد مخدر بکار گیرند. طباطبایی اقدامات فرهنگی و ورزشی را دو بال مهم در این زمینه دانسته و اعلام داشت: می بایست ورزش همگانی را توسعه نموده و روح نشاط و شادی را در جامعه گسترش داد؛ وی گفت: شهرداری ها باید نقش فعال تری در زمینه فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد ایفا نمایند. سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر خواستار هماهنگی و همکاری کلیه دستگاههای مختلف در پیشگیری از اعتیاد شد.

طباطبایی در بخش دیگر از سخنان خود از انهدام یک باند مواد مخدر و کشف بیش از ۲کیلوگرم تریاک خبر داده و افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان در یک اقدام پلیسی و عملیاتی و با اشرافیت کامل یک باند قاچاق مواد مخدر را در شهرستان شناسایی و دستگیر نمودند.

وی تصریح کرد: این باند اقدام به توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان می نموده و باعث اغفال برخی از نوجوانان و جوانان شهرستان شده است.

طباطبایی خاطر نشان کرد : متهمان دستگیر شده پس از بازجویی های مقدماتی به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی تحویل شده اند.

۳۱۲۸