دبستان سه کلاسه روستای «خلافیات» ماهشهر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان حیاتی فرماندار بندر ماهشهر در حاشیه آیین بهره‌برداری از این دبستان سه کلاسه اظهار داشت: برخی شرکت‌های خصوصی پتروشیمی در منطقه اقدامات خیرخواهانه و بزرگی انجام داده‌اند.

حیاتی ادامه داد: امید است که دیگر شرکت‌ها نیز با الگو برداشتن از این دو شرکت مشارکت و همکاری بیشتری در اجرای پروژه‌های عام‌المنفعه داشته باشند.
وی تصریح کرد: امروز نیز شاهد بهره‌برداری از یک مدرسه سه کلاسه در یک روستای دور افتاده هستیم که نشان‌دهنده اهتمام و تلاش دولت عدالت محور و خیران نیک‌اندیش برای محرومیت‌زدایی از اینگونه مناطق است.
نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر با بیان اینکه حجم کارهای انجام شده در دولت نهم و دهم با اقدامات دولت‌های گذشته قابل قیاس نیست، اذعان داشت: توجه و اهتمام ویژه دولت مهرورز به محرومیت‌زدایی و اجرای پروژه‌های متعدد در صعب‌العبورترین مناطق بر هیچ کس پوشیده نیست و این اقدام شایسته دولت چهره‌ شهرها و روستاها را تغییر داده است.
حیاتی با تأکید بر اینکه دولت‌مردان تا آخرین روز از عمر دولت دهم خدمتگزاری خالصانه خود را ادامه خواهند داد، افزود: مسئولان از این فرصت باقیمانده در راستای خدمت‌رسانی به مردم که ولی‌نعمتان و صاحبان اصلی این انقلاب هستند، نهایت بهره را ببرند و در این راه از هیچ کوششی دریغ نکنند.
دبستان سه کلاسه روستای خلافیات شهرستان بندر ماهشهر توسط شرکت پتروشیمی‌ لاله از شرکت‌های خصوصی پتروشیمی‌های واقع در ماهشهر در زمینی به مساحت یک هزار و ۳۰۰ و زیربنای آموزشی ۲۰۸ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال احداث شده است.

۳۲۹۳