فرماندار شهرستان در جلسه کمیته اقدام مشترک و تنظیم بازار با اعضاء هیئت رئیسه اتاق اصناف بندرماهشهر دیدار و گفتگو کرد

🔻 فریدون بندری در دیدار با هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان عنوان کرد: 🔻

*نقش آفرینی اصناف و بازاریان در ایجاد امنیت روانی جامعه حائز اهمیت است*

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر: فرماندار شهرستان در جلسه کمیته اقدام مشترک و تنظیم بازار با اعضاء هیئت رئیسه اتاق اصناف بندرماهشهر دیدار و گفتگو کرد.

🔶فریدون بندری فرماندار شهرستان بندرماهشهر در این جلسه اظهار داشت: جای دارد از زحمات و تلاش‌های بی وقفه اعضاء پیشین بویژه رئیس سابق اتاق اصناف شهرستان تقدیر و تشکر نموده و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان که جدیداً در این مسئولیت انتخاب شده اید دارم.

🔶وی در ادامه افزود: در طول تاریخ بشر، اصناف و بازاریان همانند نبض جامعه به ایفای نقش پرداخته و موجبات آرامش و آسایش مردم را با تأمین و ارائه مایحتاج زندگی فرآهم ساخته اند.

🔶عالی ترین مقام دولت و رئیس کمیسیون تنظیم بازار در شهرستان بندرماهشهر در پایان بیان داشت: بازاریان و اصناف در ایران اسلامی همیشه نقش نبض جامعه را داشته اند، به گونه‌ای که در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بعنوان یکی از بازوان توانمند و تأثیر گذار عمل نموده و امروز نیز انتظار داریم شما عزیزان بعنوان نمایندگان این قشر محترم ضمن تشریح شرایط روز جامعه در میان همکاران خود، در ایجاد امنیت روانی جامعه که حائز اهمیت است اهتمام ویژه ای داشته باشید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

۱۲