معاون فرماندار بندر ماهشهر انتصاب گردید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان ، معارفه معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر با حضورمدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان برگزار گردید. در این جلسه رضا نجاتیمدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان از وجود نیروهای متعهد و مومن در عرصه خدمت رسانی در این شهرستان اشاره کرده و افزودند: مسئولان این شهرستان به ویژه فرماندار و معاون جدید وی باید این خدمت‌رسانی خالصانه را همچون گذشته و با جدیت بیشتری ادامه دهند و پاسخگوی خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم باشند.

در ادامه سید جعفر طباطبایی از اینکه  خداوند توفیق خدمت رسانی به مردم بندر ماهشهر را نصیبش کرده سخن گفته و اظهار نمودند: امیدوارم با همراهی مسئولان شهرستان سر منشا خیرات و برکات برای مردم شهرستان باشم. ایشان با اشاره به ظرفیتهای شهرستان خواستار استفاده از ظرفیتهای بکر و دست نخورده شهرستان شده و دست مساعدت به تمامی مسئولان و دلسوزان شهرستان دراز نمودند.

در پایان این مراسم، سید جعفر طباطبایی به عنوان معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر منصوب و معرفی شد.

طباطبایی در کارنامه خود، معاونت و سرپرستی فرمانداری شادگان، فرمانداری شهرستان هندیجان، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری آبادان و سرپرستی فرمانداری باغملک را دارد.

۲۳۰۲