🔶هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است. حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله)

بسم رب الشهدا و الصدیقین

🔶هر چه امروز کشور ما دارد و هرچه در آینده بدست بیاورد به برکت خون این جوانان شهید است. حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله)

*🔶مردم شریف و شهید پرور شهرستان سلماس (استان آذربایجان غربی)

🔶امروز همچون صدف، مروارید و گوهر گرانبهایی را میزبانی می‌کنید که به لطف خداوند متعال پس از ۳۳ سال هویت آن شناسایی و مشخص گردید شهیدی از سلاله پاک سادات و فرزند برومند استان خوزستان و کهن‌دیار شهرستان بندر ماهشهر است.

🔶۱۲ سال پیش شهید گمنام دیروز و شهید سیدکریم عباسی امروز را به خوبی میزبانی کردید و اکنون پس از شناسایی هویت این لاله گلگون‌کفن با استقبالی پرشکوه از مادر و پدر و خانواده معزز این شهید عالی‌مقام صحنه‌هایی ماندگار و جاویدان خلق نموده و سرود قدرشناسی خود را در سرتاسر ایران اسلامی طنین‌انداز نمودید.

🔶لذا بر خود لازم می‌دانم از حُسن میزبانی، اوج قدرشناسی و نهایت ارادتتان به این شهید والامقام و خانواده معزز وی صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.

🔶همچنین جا دارد مراتب تقدیر و سپاس‌گزاری خود را از استاندار محترم، فرمانده معزز سپاه پاسداران استان آذربایجان غربی، نماینده بزرگوار، فرماندار عزیز و جانباز، امام جمعه مکرم، فرمانده محترم سپاه، ریاست محترم بنیاد شهید و دیگر مسئولان و نهادهای شهرستان سلماس که به بهترین شکل ممکن در طول این سالیان شهید را میزبانی و از خانواده مکرم وی استقبال و پذیرایی نمودند اعلام نمایم.

🔶ان‌شاءالله تعالی، خداوند رحمان و رحیم توفیق خدمت‌گزاری به خانواده معظم شهدا و شهادت در راه اسلام و انقلاب و رهبری را نصیب همه ما بگرداند.

والسلام علیکم و رحمت‌الله و برکاته
فریدون بندری
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر

۳۱