جلسه ساماندهی منطقه گاما برگزار شد/عملیات ساخت مسکن برای اهالی بزودی آغاز میشود

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

با حضور مسئولین:

 

جلسه ساماندهی منطقه گاما برگزار شد/عملیات ساخت مسکن برای اهالی بزودی آغاز میشود

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر: جلسه ساماندهی منطقه گاما (شهرک ولیعصر عج) بندرماهشهر با حضور سرپرست فرمانداری و مدیران استانی و محلی برگزار شد.

🔶در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بندرماهشهر اظهار داشت: متأسفانه در سال‌ها و دهه های گذشته به مسئله حاشیه نشینی در سطح شهرستان توجه ویژه ای نشده که همین امر موجب بروز مشکلات متعددی برای مردم شریف و همچنین دستگاه های اجرایی و خدمت رسان شده که یکی از این محل ها، منطقه گاما یا شهرک ولیعصر(عج) و همچنین شهرک صباغان میباشند.

🔶وی افزود: بر همین اساس طرح ساماندهی این مناطق با پیگیری های متعدد مورد توجه مسئولان کشوری و استانی واقع شده و در این جلسه از دستگاه های متولی و پشتیبان آن از جمله راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی خواستیم ضمن حضور برنامه های خود را جهت عملیاتی نمودن طرح اعلام نمایند.

🔶 فریدون بندری در ادامه تصریح کرد: باتوجه به شناسایی این مناطق و خانوارهای ساکن آن مقرر گردید ادارات راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در روزهای آتی با نقشه برداری و ارائه نقشه های ساختمانی اقدامات اولیه آغاز عملیات ساخت مسکن را فرآهم سازند.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان بیان داشت: همچنین دستگاه های پشتیبان از جمله منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندرماهشهر و کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی نیز درکنار تسهیلات اتخاذ شده توسط بنیاد مسکن و راه و شهرسازی، موظف شدند بخشی از اعتبار ساخت این خانه ها را با ارائه کمک های بلاعوض و قرض‌الحسنه تأمین نموده تا بار مالی کمتری بر دوش خانوارهای ساکن در این مناطق وارد شود.

🔶در پایان این جلسه سایر مدیران حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۱۵۴