بسیج رمز ماندگاری و پایداری و عزت ملی میباشد/بیش از ۷۰ برنامه بمناسبت هفته بسیج در شهرستان بندرماهشهر برگزار میشود

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

در جلسه هماهنگی برگزاری هفته‌ بسیج:

بسیج رمز ماندگاری و پایداری و عزت ملی میباشد/بیش از ۷۰ برنامه بمناسبت هفته بسیج در شهرستان بندرماهشهر برگزار میشود

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر: جلسه هماهنگی برگزاری هفته‌ بسیج با حضور سرپرست فرمانداری، سرپرست فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بندرماهشهر و مدیران محلی برگزار شد.

🔶در ابتدای این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بندرماهشهر ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج و انتصاب سرپرست جدید فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بندرماهشهر اظهار داشت: این فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که بسیج رمز ماندگاری، پایداری و عزت ملی میباشد، به واقع راه پیشرفت و تعالی کشور در سایر زمینه ها را نشان می‌دهد.

🔶 فریدون بندری در ادامه افزود: خداوند را شکرگزاریم که افتخار خدمت در نظام و کشوری که تفکر بسیجی در آن جاریست به ما عطا کرده که در سایر عرصه های سیاسی اجتماعی اقتصادی فرهنگی و غیره دمیده شده است.

🔶وی تصریح کرد: در سطح شهرستان بندرماهشهر گروه های مختلفی داریم که با تفکر جهادی و البته بطور جزیره ای درحال فعالیت بوده‌ و انتظار می‌رود بسیج بعنوان یک حوزه سیاستگذار۱ در این عرصه بتواند ساماندهی و ارتباط نزدیکی میان این گروه ها بوجود آورده و از پراکندگی موجود بکاهد که هفته بسیج فرصت مغتنمی برای انسجام بخشیدن به این مسئله ست.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان بیان داشت: تفکر بسیجی به هر میزان شعاع چترش گسترده تر باشد، موفقیت بیشتری حاصل خواهد.

🔶در ادامه این جلسه سرگرد پاسدار علی فرحانی سرپرست فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج بندرماهشهر ابراز داشت : هدف ما پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سطح شهرستان بندرماهشهر بوده که انتظار داریم با هم افزایی و همدلی میان سایر دستگاه‌ها و نهادها این اهداف محقق شوند.

🔶وی در پایان عنوان کرد: بیش از ۷۰ برنامه بمناسبت هفته بسیج از ۲۹ آبان ماه لغایت ۵ آذرماه با شعار محوری بسیج پاره تن مردم در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۲۱