سرپرست فرمانداری بندرماهشهر در جلسه ستاد کرونا عنوان کرد:

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

سرپرست فرمانداری بندرماهشهر در جلسه ستاد کرونا عنوان کرد:

دانش آموزان نسبت به تزریق واکسن کرونا استقبال بیشتری نمایند/ساده انگاری شهروندان در رعایت پروتکلهای بهداشتی شیوع پیک ششم را تسریع می‌بخشد

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر: جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری و سایر اعضاء برگزار و آخرین تمهیدات لازم اتخاذ گردید.

🔶سرپرست فرمانداری شهرستان بندرماهشهر در این جلسه اظهار داشت : طبق برنامه ریزی های صورت گرفته توسط مسئولین کشوری از اواخر آبان ماه و اوایل آذرماه بازگشایی مدارس آغاز خواهد شد و این امر در شهرستان بندرماهشهر نیز به وقوع خواهد پیوست.

🔶وی تصریح کرد: متأسفانه علیرغم واکسیناسیون ۶۰ درصدی دانش آموزان همچنان شاهد عدم استقبال از سوی برخی از دانش آموزان بویژه در مناطق حاشیه ای شهرها می‌باشیم و انتظار داریم خانواده های محترم نسبت به تزریق واکسن فرزندان و دانش آموزان خود اقدام مؤثری داشته تا بتوانیم هرچه سریعتر نسبت به بازگشایی مدارس اقدام نمائیم.

🔶 فریدون بندری ضمن تقدیر از همکاری فعالان رسانه در استقبال از واکسیناسیون کرونا ابراز داشت : همچون‌ گذشته انتظار می‌رود اصحاب رسانه و فعالان اجتماعی با همیاری و همکاری با مجموعه درمانی نسبت به ترغیب شهروندان نسبت به استقبال از تزریق واکسن، مشارکت بیشتری داشته، زیرا در روزهای گذشته شاهد ساده انگاری توسط اکثر مردم نسبت به رعایت پروتکلهای بهداشتی بوده ایم و درصورت ادامه‌ این روند شاهد شیوع سریعتر پیک ششم کرونا در سطح بندرماهشهر خواهیم بود.

🔶رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان بندرماهشهر درخصوص آخرین وضعیت مراکز درمانی نیز گفت: خوشبختانه توانستیم با همکاری سایر دستگاه‌ها و مدیران نسبت به راه اندازی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان حاجیه نرگس معرفی اقدام نموده و شاهد افتتاح این بخش باشیم . مضافاً اینکه دستگاه سی تی اسکن نفت نیز تا ابتدای آذرماه راه اندازی خواهد شد و در پیشگیری و کنترل بیشتر این بیماری و کاهش مرگ و میر ناشی از کرونا کمک شایانی خواهد کرد .

🔶رئیس شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر در ادامه افزود : در خصوص رعایت و اجرای پروتکلهای بهداشتی در سطح ادارات شهرستان کمیته ای متشکل از بازرسی فرمانداری و بهداشت تشکیل و از سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان در روزهای آینده بازرسی های میدانی نموده و درصورت عدم رعایت پروتکلهای بهداشتی با خاطیان برخورد خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان و رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا بندرماهشهر در پایان بیان داشت : برگزاری هرگونه نمایشگاه در سطح شهرستان منوط به دریافت مجوز از ستاد کرونا و فرمانداری می باشد .

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۱۳