🔶فریدون بندری سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اعضای شوراهای شهر باید با هم‌گرایی و هم‌اندیشی برای رفع مشکلات منطقه تلاش کنند.

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: اعضای شوراهای شهر با هم‌گرایی و هم‌اندیشی برای رفع مشکلات موجود تلاش کنند/ شوراها نقش نظارتی خود را با جدیت ایفا کنند

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: اعضای شوراهای شهر باید با هم‌گرایی و هم‌اندیشی برای رفع مشکلات منطقه تلاش کنند.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، فریدون بندری ظهر امروز در آیین تحلیف اعضای شورای شهر بندر امام خمینی(ره) و شهر چمران اظهار کرد: افرادی که در این دوره انتخاب شده‌اند از اعتماد و وجهه عمومی خوبی برخوردارند و این پشتوانه بسیار خوبی است که با جدیت و همیت و روحیه پرنشاطی که دارند بتوانند در راستای خدمتگذاری به مردم تلاش کنند.

🔶وی افزود: بنا به تعبیر رهبر معظم انقلاب، انتخابات رقابت در میدان خدمت است و در استان خوزستان مسئولیت گرفتن و نوع نگاه به خدمت‌گذاری متفاوت است و به دلیل محرومیت‌های موجود نیازمند حمیت و جدیت مضاعف‌تری است.

🔶عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: این احساس مسئولیت و حمیت باید در مسئولان بومی دوچندان‌تر باشد چرا که این محرومیت‌ها را با پوست و گوشت و استخوان خود لمس کرده‌اند و راحت‌تر می‌توانند برای رفع مشکلات برنامه‌ریزی کنند.

🔶بندری ادامه داد: اعضای شورای شهر باید با همگرایی و هم‌اندیشی برای پیشبرد اهداف گام بردارند. به فرموده مقام معظم رهبری شورای شهر به تمام معنا می‌تواند در امورات و تصمیم‌گیری‌های شهر تاثیرگذار باشد.

🔶وی با بیان اینکه شورای شهر نهاد اجرایی نیست، تصریح کرد: شورای شهر یک نهاد نظارتی است، شورا باید چتر نظارتی خود را گسترانده و ناظر بر عملکرد شهرداری و تیم اجرایی باشد. در این صورت بدون شک مردم اثرات کارهای انجام شده را لمس خواهند کرد.

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر متذکر شد: جا دارد نامزدهایی که از آبرو و مال خود مایه گذاشتند تا مشارکت عمومی را در انتخابات جلب کنند تقدیر و تشکر کنم. علیرغم مشکلات موجود، مردم اعتماد کردند و نصاب مشارکت بسیار خوب بود. باید این مشارکت و اعتماد عمومی را با کار و تلاش دوچندان پاسخ داد.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، پس از آیین تحلیف، جلسه هیئت رئیسه سِنی شورای بندر امام خمینی(ره) و شهر چمران برگزار و انتخاب هیئت رئیسه این دو شورا انجام شد.

🔶در این جلسه، قاسم رضائیان به عنوان رئیس، سعید ماضی‌زاده نایب‌رئیس، هدایت جوکار منشی اول، فرید قنواتی منشی دوم و اصغر روحی به عنوان نماینده شورای شهر بندر امام خمینی(ره) در شورای شهرستان انتخاب شدند.

🔶همچنین در شورای شهر چمران نیز، عبدالباقی عساکره به عنوان رئیس، مجتبی بیرونی نایب‌رئیس، نادر حسن‌نژادیان منشی اول و محسن جلالی به عنوان منشی دوم انتخاب شدند.
نادر حسن‌نژادیان به عنوان نماینده این شورا در شورای شهرستان نیز انتخاب شد.

مراسم تحلیف اعضای شورای شهر بندر ماهشهر نیز با چند روز تأخیر برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۲۸۱