سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: مرغ و سیمان باید با قیمت مصوب به دست مصرف‌کننده برسد/ به تخلفات صنفی در شهرستان دیر رسیدگی می‌شود

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: مرغ و سیمان باید با قیمت مصوب به دست مصرف‌کننده برسد/ به تخلفات صنفی در شهرستان دیر رسیدگی می‌شود

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: مرغ و سیمان نباید گران‌تر از شهرهای دیگر به دست شهروندان برسد.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر؛ فریدون بندری در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان اظهار کرد: مشکلات اقتصادی موجود که کشور با آن درگیر است موجب فشار به مردم شده و بنا به فرمایش صریح مقام معظم رهبری امروز اولویت معیشت مردم است لذا همه مسئولان موظفند برای کاستن این فشار تمام تلاش خود را به کار ببرند.

🔶وی افزود: افزایش نظارت‌ها بر بازار و کنترل قیمت‌ها یکی از راه‌های کاهش فشار اقتصادی به شهروندان است و دستگاه‌های متولی نباید در این راستا از هیچ تلاش و کوششی فروگذاری کنند.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: قیمت عرضه شده مرغ و سیمان در شهرستان یکی از معضلات و مشکلات موجود است که باید برای رفع آن تلاش شود و با قیمت مصوب به دست مصرف‌کنندگان برسد.

🔶بندری ادامه داد: در این رابطه ادارات صمت بندر ماهشهر و بندر امام خمینی(ره) باید برای جذب روزانه ۱۰ تن مرغ برای توزیع در بندر ماهشهر و ۵ تن در بندر امام خمینی(ره) تلاش کنند و برای بحث سیمان نیز باید بازرسی‌های روزانه صورت بگیرد.

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر عنوان کرد: رسیدگی دیر به تخلفات صنفی در شهرستان از عوامل اصلی گرانی‌ها و عدم ثبات قیمت‌ها است که این رویه باید دچار تغییر و تحول شود و اداره تعزیرات حکومتی پرونده‌های صنفی را با اولویت مورد رسیدگی قرار دهد.

🔶بندری در پایان اضافه کرد: در اولویت‌بندی برخورد با تخلفات نیز باید تجدیدنظر و از برخورد با افرادی که برای تأمین کالای مورد احتیاج منزل خود اقدام به خرید وسیله از شهرهای جنوبی می‌کنند به بهانه قاچاق کالا خودداری شود.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان امروز شنبه با حضور حبیب آقاجری نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان، بندر امام خمینی(ره) و بخش جولکی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

۱۳۱