فریدون بندری سرپرست فرمانداری بندرماهشهر از مورد تأیید قرار گرفتن صحت انتخابات ۲۸ خردادماه سال جاری شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان بندرماهشهر

🔻🔻🔻🔻🔻🔻
صحت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بندر ماهشهر از سوی هیئت عالی نظارت استان خوزستان تأیید شد

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر،؛ سرپرست فرمانداری بندرماهشهر از مورد تأیید قرار گرفتن صحت انتخابات ۲۸ خردادماه سال جاری شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان بندرماهشهر در هیئت عالی نظارت استان خبر داد.

🔶فریدون بندری در این خصوص اظهار داشت: در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر با توجه به عدم وصول هرگونه شکایت، صحت انتخابات به صورت مستقیم تایید و در حوزه‌های انتخابیه چمران و بندرامام خمینی (ره) با توجه به وصول تعدادی شکایت؛ پس از بررسی از سوی هیئت عالی نظارت استان تأیید گردید.

🔶سرپرست فرمانداری و رئیس ستاد انتخابات شهرستان بندرماهشهر تصریح کرد: یک نفر از اعضای اصلی شورای اسلامی بندر ماهشهر به علت مشکلات شخصی انصراف و مطابق قانون انتخابات شوراها نفر اول علی‌البدل جایگزین وی شده که مراحل قانونی آن درحال اجرا میباشد.

🔶عالی ترین نماینده دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان بیان داشت: تا امروز ۴ مردادماه هیچ گونه مکاتبه ای از سوی هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در خصوص رد صلاحیت عضو دیگر شورای اسلامی بندر ماهشهر به این فرمانداری ارسال نگردیده است .

۵۷