پروژه‌ی ترمیم و بهسازی جاده‌ی روستایی بنیوار-هدامه از توابع بخش مرکزی بندر ماهشهر کلنگ زنی شد

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
در بازدید از بخش مرکزی بندرماهشهر:

پروژه‌ی ترمیم و بهسازی جاده‌ی روستایی بنیوار-هدامه از توابع بخش مرکزی بندر ماهشهر کلنگ زنی شد

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر: با حضور سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر به همراه نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی پروژه ترمیم و بهسازی مسیر روستایی بنیوار به هدامه کلنگ زنی و از پروژه‌ی تکمیل جاده‌ی روستایی گرگر_گمبزون بازدید بعمل آمد.

🔶در این مراسم سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر در آیین کلنگ‌زنی ترمیم و بهسازی جاده‌ی روستایی بنیوار_هدامه بیان داشت: در آستانه‌ی اعیاد مبارک قربان و غدیر، شاهد اتفاق مبارکی در روستاهای بخش مرکزی بندر ماهشهر بودیم و پروژه‌ی ترمیم و بهسازی جاده‌ی روستایی بنیوار هدامه که با پیگیری روستاییان منطقه و اهتمام ویژه نماینده مجلس کلنگ‌زنی شد.

🔶فریدون بندری در ادامه افزود : امیدواریم این جاده براساس زمانبندی و قرارداد، در یک دوره ۴ ماهه به سرانجام برسد و شاهد افتتاح به موقع این پروژه‌ی مهم باشیم تا روستاییان بتوانند از آن استفاده کنند.

🔶بندری در حاشیه‌ی بازدید از پروژه‌ی تکمیل جاده گرگر-گمبزون از توابع بخش مرکزی بندر ماهشهر اظهار داشت: کاستی‌هایی در روند تکمیل جاده گرگر-گمبزون وجود داشت که در این خصوص به پیمانکار پروژه تذکراتی داده شد تا بتوانیم در کنار هم مشکلات را برطرف کنیم.

🔶وی تصریح کرد : پیمانکار پروژه متعهد شده سرعت کار را افزایش داده تا در موعد مقرر این جاده مهم مواصلاتی به بهره‌برداری برسد.

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر در خصوص مشکلات جاده‌های روستایی این شهرستان گفت: مدت زیادی از احداث این جاده‌ها می‌گذرد که با برنامه‌ریزی که به همراه نماینده مردم در مجلس داشتیم، یک نهضت را در زمینه‌ی جاده‌های روستایی را آغازکردیم.

🔶عالی ترین نماینده دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان ابراز داشت : پروژه جاده روستایی گرگر-گمبزون دو ماه پیش آغاز شد؛ جاده‌ی بنیوار به هدامه هم امروز کلنگ‌زنی شد و جاده مقطوع به دب‌امیر نیز در مرحله مناقصه قرار دارد و پس از تعیین پیمانکار، این جاده هم کلنگ‌زنی خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۴۴