روابط‌عمومی ها زبان گویای سازمان و پل ارتباطی با جامعه پیرامونی خود میباشند

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

روابط‌عمومی ها زبان گویای سازمان و پل ارتباطی با جامعه پیرامونی خود میباشند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرماهشهر: نشست هم اندیشی و برنامه ریزی جهت برگزاری مراسمات دهه ولایت با حضور فرماندار و مدیران روابط‌عمومی شرکت‌های پتروشیمی واقع در شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری بندرماهشهر برگزار گردید.

🔶سرپرست فرمانداری بندرماهشهر در این جلسه اظهار داشت : دهه ولایت یکی از مهمترین وقایع مذهبی و سیاسی بوده و عید سعید غدیرخم، قائده دین مبین اسلام را مشخص کرد ، که در آن ولایت، حکومت و امامت را در جامعه اسلامی ترسیم و ابلاغ نمود که این موارد میبایست در مباحث و تبلیغ دینی بیش از پیش به آن پرداخته شود.

🔶 فریدون بندری با حائز اهمیت دانستن نقش‌ و جایگاه روابط‌عمومی عمومی در سازمان ها بویژه صنایع ابراز داشت: اعتقاد ویژه ای به سیستم روابط‌عمومی دارم، بویژه در بخش صنایعی همچون‌ پتروشیمی که دالان خوبی برای ارتباط صنعت و جامعه پیرامونی آن بشمار رفته و درصورتی که وظایف و مأموریت های ذاتی‌ خود در این بخش را به درستی به سرانجام برسانند ، مطمئناً نتیجه مثبتی بهمراه خواهد داشت.
🔶وی تصریح کرد : گفتمان روابط‌عمومی های صنایع بسیار حائز اهمیت و پرمحتوا بوده و از این گفتمان استقبال و حمایت میکنم تا بتوانیم نقطه نظرات این بخش مهم که زبان گویای صنایع میباشند را بشنویم و راهکارهای سازنده ای برای پیشبرد اهداف در سطح شهرستان ترسیم نمائیم.

🔶فریدون بندری افزود : اینکه آیا در مجموعه صنایع پتروشیمی واقع در بندرماهشهر درخصوص مسئولیت های اجتماعی، منشور و نمایه ای ترسیم شده و یا هزینه کَردهایِ شورای راهبردی صنایع پتروشیمی شهرستان اثر مثبت و ملموسی در میان شهروندان داشته‌، از مهمترین سوالات و مطالبات بنده بوده و خواسته ام در این زمینه آن است باید این معضل کارشناسی شده و بهترین راهکار که اثر بخشی‌ داشته باشد، ارائه شود.

🔶عالی ترین نماینده دولت در شهرستان بندرماهشهر در پایان بیان داشت: هزینه زندگی در این شهرستان نسبت به بسیاری از مناطق استان و حتی کشور بالا بوده که یکى از مهمترین عوامل آن وجود صنایع پتروشیمی میباشد که نقش بسزایی در این خصوص داشته و می‌بایست با هم اندیشی و اتخاذ تدابیر کارشناسی شده تمام زوایای جامعه پیرامونی در بندرماهشهر و صنایع موجود در منطقه شناخته و دیده شود و برای رفع مشکلات و پیشرفت منطقه برنامه ریزی مدوّن اتخاذ کرده، چرا که آیندگان درمورد ما قضاوت خواهند کرد.

🔶در ادامه‌ این نشست صمیمانه مدیران حاضر در این جلسه به بیان دیدگاه خود درخصوص موارد مطرح شده و برنامه های صنایع پتروشیمی منطقه جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسمات اعیاد دهه ولایت در سطح شهرستان بندرماهشهر پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۳۷