فریدون بندری در نشست با مدیران و مربیان باشگاه‌های بسکتبال شهرستان اظهار کرد

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: تیم‌های ورزشی بندر ماهشهر باید حمایت شوند/ انحلال تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام موجب سرخوردگی ورزش‌دوستان شد

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر بر حمایت از تیم‌های ورزشی این شهرستان تأکید کرد.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر، فریدون بندری در نشست با مدیران و مربیان باشگاه‌های بسکتبال شهرستان اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین عوامل ایجاد شادی و نشاط در سطح جامعه، ورزش بوده که موجبات خرسندی و رضایتمندی شهروندان را به همراه خواهد داشت.

🔶وی افزود: وجود تیم‌های متعدد ورزشی در لیگ‌های معتبر و مختلف کشوری از بندر ماهشهر از نقاط قوت و مایه نشاط و شادابی بین جوانان شهرستان بوده است.

🔶عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر تصریح کرد: به طور مثال قهرمانی‌های تیم پتروشیمی بندر امام در سطح ملی و بین‌المللی در سالیان گذشته، توانسته بود فضای شادی و نشاط و سالم را برای جوانان شهرستان فراهم سازد و منحل شدن آن موجب سرخوردگی هواداران و ورزش‌دوستان شهرستان شد.

🔶بندری در ارتباط با چگونگی حمایت و تقویت تیم‌های باشگاهی بسکتبال شهرستان ابراز داشت: با رایزنی‌های صورت گرفته به ویژه از سوی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با مدیران پتروشیمی منطقه و هلدینگ خلیج فارس، برای اختصاص اعتبار مالی در این زمینه، موافقت‌های ضمنی در سال گذشته صورت گرفته و امیدواریم ظرف یکماه آینده به نتیجه رسیده تا بتوانیم باشگاه‌های ورزشی شهرستان را حمایت و تقویت کنیم.

🔶وی بیان داشت: تمامی سعی و تلاش بر آن است که بتوانیم با حمایت از باشگاه‌ها و تیم‌های ورزشی شهرستان، شرایط را برای فعالیت بیشتر و حرفه‌ای‌تر این بخش از جامعه را مهیا ساخته و در نهایت فضای شادی و نشاط و تفریحات سالم را برای جوانان منطقه فراهم کنیم.

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر در پایان اضافه کرد: باید برنامه‌ریزی لازم برای نشست با متولیان و مدیران و مربیان دیگر رشته‌های ورزشی و بررسی مشکلات آنها صورت بگیرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

۱۰۶