سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: آتش‌سوزی نیزارهای شهر چمران مهار شد/ دستگاه‌های ذی‌ربط تا پایان هفته در آماده‌باش کامل هستند

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: آتش‌سوزی نیزارهای شهر چمران مهار شد/ دستگاه‌های ذی‌ربط تا پایان هفته در آماده‌باش کامل هستند

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر گفت: آتش‌سوزی نیزارهای شهر چمران به طور کامل مهار شد.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، فریدون بندری اظهار کرد: آتش‌سوزی بخش کوچکی از نیزارهای شهر چمران که به علت وزش باد شدید در حال گسترش بود با ورود تمام امکانات آتش‌نشانی شهر چمران، بندر ماهشهر و منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی مهار شد.

🔶وی افزود: در پی این حادثه، یکی از انبار‌های ضایعاتی کاغذ نیز در شهر چمران دچار آتش‌سوزی شد که وجود متراکم کاغذ و وزش باد شدید با سرعت حدود ۴۰ کیلومتر بر ساعت، باعث گستردگی آتش شد که با عکس‌العمل سریع آتش‌نشانی این آتش‌سوزی مهار و از سرایت آتش به منازل اطراف جلوگیری شد.

🔶عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر متذکر شد: با توجه به ادامه وزش باد تا پایان هفته، تمام دستگاه‌های ذی‌ربط برای مقابله با آتش‌سوزی احتمالی در حالت آماده‌باش کامل قرار گرفته‌اند.

🔶بندری در پایان اضافه کرد: وجود چندین انبار ضایعاتی در شهر چمران، پدیده نامیمونی است که بسترساز وقوع انواع خطرات جانی و مالی شده است.

‏ WhatsApp 1
https://chat.whatsapp.com/IjDz6R3nQNsAoCeDzlDdnl

‏ WhatsApp 2
https://chat.whatsapp.com/KMku06CyhvZ0BA7NHWxb7v

WhatsApp3

https://chat.whatsapp.com/FMbJhyMgZENHkFGknmEbCJ

WhatsApp 4
https://chat.whatsapp.com/I0EfnDylJkK6jmwFZG0xLN

‏ WhatsApp 5
https://chat.whatsapp.com/EPaJCgxwpHt6uLyTqsdDOy

 

WhatsApp 6
https://chat.whatsapp.com/FW2Zbfa845K1wYX7sJ5Hza

اینستاگرام

‏‎
https://www.instagram.com/invites/contact/?i=1j8hbd3no3iyj&utm_content=coovaa7

 

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۱۸