🔶در نخستین روز از سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از سه پتروشیمی اروند، فن‌آوران و مارون بازدید کرد.

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

همزمان با نخستین روز از سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها/ سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از پتروشیمی اروند، فن‌آوران و مارون بازدید کرد

🔶در نخستین روز از سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها، سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از سه پتروشیمی اروند، فن‌آوران و مارون بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، فریدون بندری ظهر امروز در نخستین روز از سال ۱۴۰۰ با حضور در پتروشیمی اروند، فن‌آوران و مارون از روند تولید در این سه شرکت بازدید کرد.

🔶وی در بازدید از پتروشیمی اروند و دیدار با مدیرعامل این شرکت در جریان میزان افزایش تولید این پتروشیمی در سال ۹۹ قرار گرفت.

🔶مدیرعامل پتروشیمی اروند در این دیدار از افزایش ۵ درصدی مجموع تولید این شرکت نسبت به سال ۹۸ خبر داد و گفت: بخش عمده کلر مورد نیاز شرکت‌هایی نظیر پتروشیمی بندر امام و کارون توسط اروند تولید می‌شود.

🔶حسن‌ نشان‌زاده مقدم افزود: طرح توسعه پتروشیمی اروند در دستور کار این شرکت قرار دارد و به زودی این طرح بزرگ را کلید خواهیم زد.

🔶وی یادآور شد: برای حل مشکلات معیشتی، رضایتمندی و رفاه کارکنان این پتروشیمی در پایان سال تمام مطالبات آنها پرداخت شد.

🔶فریدون بندری نیز با تقدیر از تلاش‌های این شرکت برای تحقق جهش تولید و حل مشکلات معیشتی کارکنان آن، خواستار تلاش مضاعف مدیران این پتروشیمی در این راستا شد.

🔶بازدید از پتروشیمی فن‌آوران و دیدار با مدیرعامل این شرکت نیز برنامه بعدی سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر در نخستین روز از سال جدید بود.

🔶بندری در این بازدید با تأکید بر لزوم عدم جذب و بکارگیری نیروهای غیر بومی، از مدیرعامل این شرکت خواست استخدام نیروهای بومی را در دستور کار قرار دهد.

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر اظهار کرد: فقط در شرایطی که در تخصص‌های لازم، فاقد نیروی بومی در منطقه باشیم نسبت به جذب متخصصان غیر بومی اقدام شود.

🔶مدیرعامل پتروشیمی فن‌آوران نیز در این دیدار با اشاره به اخبار منتشر شده در فضای مجازی عنوان کرد: نیروهای مورد نظر مربوط به اورهال ۲۰ روزه شرکت است و معدود نیروی غیر بومی جذب شده مربوط به تخصص‌هایی است که در شهرستان وجود ندارد.

🔶محمدجواد بدری گفت: اولویت پتروشیمی فن‌آوران جذب و استخدام نیروهای بومی است و‌ بدون معرفی از اداره کار هیچ نیرویی به استخدام این شرکت در نمی‌آید.

🔶دیدار و گفتگو با مدیرعامل پتروشیمی مارون نیز آخرین برنامه سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر در بازدید از صنایع پتروشیمی این شهرستان بود.

🔶 مدیرعامل پتروشیمی مارون نیز در این دیدار با اشاره به وجود تبعیض‌ها و عدم توازن توسعه در شهرستان بندر ماهشهر گفت: باید با حمایت صنعت پتروشیمی تبعیض‌های موجود بین مناطقی همچون شهرک بعثت و شهر چمران برطرف و فنس‌های بین این دو منطقه برچیده شود.

🔶عبدالمجید محمدی اظهار کرد: فرمانداری به عنوان عالی‌ترین نهاد دولت در شهرستان نیز در این مسیر می‌تواند راهگشا باشد و صنعت را نیز در کنار خود ببیند.

🔶بندری سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر نیز با بیان اینکه نگاه‌ها باید از اعتبارات شورای راهبردی برداشته شود، گفت: در این سالیان همه توجهات و نگاه‌ها به اعتبارات شورای راهبردی بوده و دستگاه‌ها و ادارات نسبت به جذب اعتبارات استانی و ملی اهتمامی نداشتند.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۱۱