سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: بانک‌ها تسهیلات منازل آسیب‌دیده ناشی از بارندگی‌ها را سریع‌تر پرداخت کنند

🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻

سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر: بانک‌ها تسهیلات منازل آسیب‌دیده ناشی از بارندگی‌ها را سریع‌تر پرداخت کنند

🔶سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر از ستاد بازسازی منازل آسیب‌دیده ناشی از بارندگی‌ها و آبگرفتگی‌های اخیر و روند اجرایی احداث این منازل بازدید کرد.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر، فریدون بندری در این بازدید اظهار داشت: بانک‌ها در پرداخت تسهیلات ویژه منازل مسکونی آسیب‌دیده ناشی از بارندگی‌ها و آب‌گرفتگی‌های آذرماه امسال تسریع کنند.

🔶وی خاطرنشان کرد: مردم آسیب‌دیده در روند بازسازی همکاری بسیار خوبی داشتند و همین موضوع در تسهیل فرایند اجرایی این عملیات تأثیر بسزایی داشت.

🔶عالی‌ترین نماینده دولت در شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: همچنین بنیاد مسکن با حداکثر امکانات و ماشین‌آلات حضور بسیار پررنگی در این روند داشت که این موضوع جای تقدیر فراوان دارد.

🔶بندری متذکر شد: حضور امیدبخش نیروهای جهادی نیز در بازسازی منازل آسیب‌دیده و همچنین از ابتدای بحران آب‌گرفتگی بسیار مؤثر و قابل تقدیر بود و نشان داد نیروهای جهادی در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها پای کار هستند و نقش خود را به خوبی ایفا می‌کنند.

🔶وی در پایان اضافه کرد: امیدواریم با همکاری همه‌جانبه دستگاه‌های متولی، بانک‌های عامل، نیروهای جهادی و مردم هرچه سریع‌تر روند بازسازی منازل آسیب‌دیده و رنج و محنت آسیب‌دیدگان از بارندگی‌های آذرماه به پایان برسد.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۷۵