نظارت ها بر بازار تشدید شود/ با تخلفات و کم کاری ها برخورد می شود

🔻🔻🔻🔻🔻🔻
سرپرست فرمانداری بندر ماهشهر:
نظارت ها بر بازار تشدید شود/ با تخلفات و کم کاری ها برخورد می شود

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر: جلسه ستاد تنظیم بازار و هماهنگی های بازار شب عید نوروز شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری و مدیران دستگاه های ذی ربط در محل سالن جلسات فرمانداری بندر ماهشهر برگزار شد.

🔶در ابتدای این جلسه فریدون بندری سرپرست فرمانداری و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت: یکی از مهمترین دغدغه ها و مسائل مهم روزمره ما، توجه به بازار و اتفاقات آن بوده که تاثیر مستقیم بر معیشت مردم و زندگی آنان خواهد داشت.

🔶وی افزود: از آنجا که اکثر موارد خرید منزل و خانواده خود را شخصاً انجام می دهم به همین دلیل به مدیران دستگاههای ذی ربط اعلام میکنم از شرایط روزانه قیمت های اقلام و مایحتاج شهروندان از نزدیک باخبر بوده، لذا انتظار دارم متولیان امر به طور مستمر بازار شهرستان را رصد کرده، چرا که در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کم کاری از جانب مسئولان مربوطه با آنها برخورد خواهیم کرد.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت: انتظار دیگری که از مدیران دستگاههای ذی ربط در بحث تنظیم بازار وجود دارد این است که باتوجه به نزدیک بودن ایام پایانی سال و بازار شب عید نوروز، نظارت و هماهنگی های لازم برای تامین مایحتاج و اقلام ضروری شهروندان عزیز را به انجام رسانده تا بتوانیم با کمترین نوسان به استقبال سال نو برویم.

🔶سپس ابراهیم آریازنگنه معاون اقتصادی فرماندار بندر ماهشهر ابراز داشت: خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته و تلاش مجموعه ستاد تنظیم بازار توانستیم بر برخی نوسانات قیمتی و کمبودهای اقلامی نظیر روغن و مرغ فائق شویم و اکنون بازار شهرستان به آرامش نسبی رسیده است.

🔶وی تصریح کرد: باتوجه به اینکه ایام پایانی سال و بازار شب عید نزدیک میشویم از مجموعه اداره صمت و اتاق اصناف، کشاورزی و دیگر دستگاهها انتظار داریم برای تامین مایحتاج و اقلام ضروری مردم شریف به ویژه اقلامی همچون روغن، شکر، برنج، مرغ، گوشت و میوه اقدامات و تمهیدات لازم را صورت داده تا مجدداً شاهد بروز برخی مشکلات گذشته در بازار شهرستان نباشیم.

🔶در پایان این جلسه نیز علی شریفات رئیس اداره صمت بندر ماهشهر بیان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته و تصمیمات اتخاذ شده ستاد تنظیم بازار شهرستان و همکاری دستگاههایی همچون شهرداری ها، دامپزشکی و جهاد کشاورزی ، در مناطق مختلف شهرستان اعم از شهرهای چمران، بندرامام خمینی(ره) و بندرماهشهر اقدام به توزیع این اقلام خواهیم کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

۴۰