سرپرست فرمانداری بندرماهشهر:

🔻🔻
سرپرست فرمانداری بندرماهشهر:

برنامه‌ریزی کاربردی و ترسیم پروژه‌های شاخص ورزشی در اولویت قرار دارد

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر، جلسه شورای ورزش شهرستان با حضور سرپرست فرمانداری و رؤسای برخی هیئت‌ها و باشگاه‌های ورزشی برگزار شد.

🔶در ابتدای جلسه فریدون بندری سرپرست فرمانداری و رئیس شورای ورزش شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت: میلاد مولای متقیان امام علی(ع) و روز پدر را به عموم شیعیان، مردم ولایتمدار به ویژه جامعه ورزش شهرستان بندر ماهشهر تبریک گفته و امیدوارم در همه مراحل زندگی و میادین ورزشی با اقتدا به راه و روش این امام همام گام برداریم.

🔶وی افزود: یکی از مهم‌ترین اولویت‌ها و شاخصه‌های پیشرفت، برنامه‌ریزی کاربردی و ترسیم پروژه‌های شاخص در همه زمینه‌ها بوده که به صورت مدوّن به اجرا درآید و موجب رفع کاستی‌ها و قابل احساس برای شهروندان شود.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر بیان داشت: بر همین اساس تصمیم بر آن گرفتیم در هرکدام از حوزه‌ها و مسائل مختلف جاری در شهرستان، کارگروه‌های عملیاتی تشکیل داده تا ضمن اجرایی کردن مصوبات آن شورا همچون شورای ورزش، از نتیجه و به ثمر نشستن پروژه‌ها و میزان اثربخشی و رضایتمندی شهروندان نسبت به آن طرح و برنامه‌ها آگاهی پیدا کنیم.

🔸بندری ادامه داد: مدیران دستگاه‌های دولتی و اجرایی باید با جدیت تمام، پیگیر جذب اعتبارات و امکانات استانی باشند و از چشم دوختن و بسنده کردن به دیگر منابع مالی موجود در شهرستان خودداری کنند.

🔶در پایان قادر شریفی و ولیپور به عنوان رؤسای ادارات ورزش و جوانان شهرهای بندرماهشهر و بندر امام خمینی( ره ) به بیان آخرین وضعیت در بحث زیرساخت‌های ورزشی و ورزشکاران شهرستان پرداختند.

🔶سپس مدیران هیئت‌ها و باشگاه‌های ورزشی حاضر در جلسه به بیان نقاط ضعف و قوت رشته‌های ورزشی خود اشاره داشتند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

۳۴