جلسه استاندارد سازی هواپیمایی و توسعه فرودگاه شهرستان بندر ماهشهر

هم اکنون🔻

جلسه استاندارد سازی هواپیمایی و توسعه فرودگاه شهرستان بندر ماهشهر باحضور صدیقی سرپرست فرمانداری، آقاجری نماینده مجلس، نماینده سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر مسئولین شهرستان

خبر تکملی بزودی

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

🔻با حضور مسئولین:

 

نشست بررسی استاندارد سازی و راهکارهای توسعه فرودگاه بندرماهشهر برگزار شد

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر : نشست بررسی استاندارد سازی و راهکارهای توسعه فرودگاه بندرماهشهر با حضور سرپرست فرمانداری، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، نماینده سازمان هواپیمایی کشوری و مدیران دستگاههای ذی ربط در محل سالن جلسات فرمانداری بندر ماهشهر برگزار گردید.

🔶در این جلسه شهاب صدیقی سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت : وجود فرودگاه در هر منطقه یکی از عوامل توسعه و پیشرفت آن خواهد شد، اما میبایست با در نظر گرفتن سایر جوانب و تمهیدات لازم فرودگاه ایجاد شود تا موجب بروز معضلات و حوادث ناگواری نگردد.

🔶 صدیقی تصریح کرد : برهمین اساس باتوجه به اعلام نیاز اضطراری سازمان هواپیمایی کشوری که جدیداً فرودگاه بندرماهشهر را از وزارت نفت تحویل گرفته، تصمیم بر آن گرفتیم تا با حضور مسئولین مربوطه جلسه ای را جهت بررسی استاندارد سازی و راهکارهای توسعه فرودگاه بندرماهشهر را صورت دهیم.

🔶سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت : امیدواریم بتوانیم با اتخاذ تمیهدات لازم از سوی دستگاههای ذی ربط از جمله آبفا، شهرداری، توزیع برق، انتقال نیرو، وزارت نفت، مخابرات و سازمان هواپیمایی کشوری و بررسی و ارائه طرح کارشناسی شده در مدت زمان تعیین شده ۲ هفته ای ، نسبت به استاندارد سازی و راهکارهای توسعه فرودگاه بندرماهشهر گام های موثری برداریم.

🔶در ادامه جلسه دکتر حبیب آقاجری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مهندس فلاحی نماینده سازمان هواپیمایی کشوری به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

 

۴۱