بازگشایی تالارهای مراسمات و رستوران ها

بازگشایی تالارهای مراسمات و رستوران ها پس از اخذ مجوز از اتاق اصناف و مرکز بهداشت / امتحانات نوبت اول کلیه مقاطع تحصیلی به استثنای دروس فارسی و ریاضی پایه اول و دوم دبستان غیر حضوری برگزار میشود

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر: جلسه ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان به ریاست عکرش معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و با حضور اعضاءگی ستاد در محل سالن جلسات فرمانداری بندر ماهشهر برگزار گردید.

🔶در ابتدای این جلسه دکتر شنبدی دبیر و سخنگوی ستاد به بیان آخرین وضعیت شهرستان پرداخت، سپس مدیر آموزش و پرورش نیز به آخرین دستورالعمل هاجهت برگزاری امتحانات نوبت اول اشاره کرد.

🔶در ادامه مهندس عادل عکرش معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ضمن تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت سالروز حماسه ۹ دی اظهار داشت : بحمدالله با تلاش کادر پزشکی و درمانی، همراهی مردم عزیز و زحمات کلیه دستگاه‌ ها، توانسته ایم در کاهش مبتلایان به ویروس منحوس کرونا در سطح شهرستان گام برداریم و امیدواریم این روند تا زمان ریشه کن شدن این بیماری ادامه داشته باشد.

🔶معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان بندرماهشهر در ادامه افزود: باتوجه به شرایط کنونی و تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با ویروس کرونا ، بازگشت برخی فعالیتها به روال عادی مورد بررسی قرار گرفت.

🔶وی تصریح کرد: از این تاریخ صاحبان تالارهای مراسمات و همچنین رستوران داران میتوانند با دریافت معرفی نامه از اتاق اصناف و ارائه به مرکز بهداشت شهرستان نسبت به اخذ مجوز جهت بازگشایی و فعالیت مجدد خود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و طبق ظرفیت های اعلام شده اقدام نموده ضمن آنکه هر واحد صنفی میبایست مطابق دقیقا طبق مجوز صادر شده فعالیت داشته باشد و در صورت مشاهده هرگونه تخلف در عدم رعایت نکات و دستورالعمل های بهداشتی بدون هیچگونه اغماضی آن واحد صنفی پلمپ خواهد شد.

🔶عادل عکرش در خصوص نحوه برگزاری امتحانات مدارس گفت: در این خصوص ههمه امتحانات نوبت اول همه مقاطع تحصیلی به استثنای دروس فارسی و ریاضی پایه اول و دوم ابتدایی، بصورت غیر حضوری برگزار خواهد شد. ایشان دلیل حضوری برگزار شدن امتحانات دروس فارسی و ریاضی پایه های اول و دوم دبستان را دستورالعمل کشوری بیان کرد.
🔶معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت : از عموم شهروندان شریف تقاضا داریم با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی کادر پزشکی و درمانی را همیاری نموده تا بتوانیم هرچه سریعتر بر این ویروس غلبه کرده و به شرایط عادی دست یابیم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

۲۱