فرماندار بندرماهشهر فرارسیدن ایام فاطمیه و سالروز حماسه ۹ دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت را تسلیت و گرامی داشت

🔻🔻در پیامی:

🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر: مهندس شهاب صدیقی در پیامی فرارسیدن ایام فاطمیه را تسلیت و سالروز حماسه ۹ دی روز میثاق با ولایت را تبریک گفت.

متن پیام به این شرح است:

《بسم الله الرحمن الرحیم 》

🔶حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید . حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد. روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. این مناسبت ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

🔶در روز نهم دی ماه ۱۳۸۸، مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران بار دیگر با حضور خودجوش ده ها میلیونی مردم در تهران و تمامی شهرهای دیگر کشور به جهانیان اعلام گردید و روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نمی خورند و با بصیرت خود در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کردند، هرگز نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است برمیدارند.

🔶اینجانب همزمانی ایام فاطمیه و اولین سالگرد شهید قاسم سلیمانی، چهلم دانشمند شهید فخری زاده و تقارن با حماسه ۹ دی روز میثاق با ولایت را ایام بصیرت فاطمی، ولایتمداری و مقاومت علوی دانسته و از عموم مردم شریف و ولایتمدار میخواهم همچون گذشته با تأسی از سیره شهدا در پیروی از رهبر زمانِ خود که نائب بر حق امام عصر(عج) بوده، بر ماندگاری انقلاب اسلامی و حمایت از آن مهر تایید مجدد زنند.

شهاب صدیقی

سرپرست فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر

۱۰