معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور

🔻مراسمی منصوب و معرفی شد.

🔶 معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر در آیین تکریم و معارفه رئیس دانشگاه پیام نور این شهرستان اظهار کرد: جایگاه دانشگاه به ویژه دانشگاه پیام نور بسیار خطیر و پر اهمیت است به همین دلیل خود را ملزم به همراهی و همکاری با این مرکز آموزش عالی می‌دانیم.

🔶عادل عکرش افزود: تعالی و تربیت دانشجویان نخبه به عنوان سرمایه‌های انسانی ضامن بقا و توسعه همه جانبه کشور است و دانشگاه پیام نور در این راستا نقش بسیار مهمی ایفا می‌کند.

🔶وی در ادامه با تقدیر از خدمات رئیس سابق دانشگاه پیام نور بندر ماهشهر، خاطرنشان کرد: امیدوارم خدمات گذشته در این واحد دانشگاهی توسط رئیس جدید تداوم پیدا کند و شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون این مرکز دانشگاهی باشیم.

رئیس پیشین دانشگاه پیام نور بندر ماهشهر نیز در این مراسم اظهار کرد: بیش از ۹ سال در مسئولیت ریاست دانشگاه پیام نور بندر ماهشهر در خدمت مردم فهیم این شهرستان بودم و این موضوع را از افتخارات و توفیقات زندگی خود می‌دانم.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور بندر ماهشهر نیز در ادامه این آیین گفت: بسیار خوشحال و خرسندم که در شهری مسئولیت گرفته‌ام که مردمانش به خونگرمی، صفا و صمیمیت و تلاشگری شهره‌اند و بدون تردید در این مسیر وظیفه سنگینی بر دوش خواهم داشت.

رضا یوسفی حاجی‌بابا اظهار کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهم بست تا دانشگاه پیام نور واحد بندر ماهشهر جزو سه دانشگاه برتر استان قرار بگیرد و مردم این شهرستان شایستگی و حق این را دارند تا از تحصیلات تکمیلی در این واحد برخوردار شوند.

🔶در پایان این مراسم حکم انتصاب «دکتر رضا یوسفی حاجی‌بابا» توسط عارف کعبی مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان خوزستان قرائت و توسط معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بندر ماهشهر به وی اعطا و از تلاش‌ها و خدمات عیسی رحیمی رئیس پیشین دانشگاه پیام نور واحد بندر ماهشهر تقدیر شد.

 

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۲۲۶