نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان و مدیران محلی با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان و با موضوع راهکارهای استفاده

🔻فرماندار شهرستان بندر ماهشهر عنوان کرد :

*از رسانه ملی در معرفی ظرفیتها و تاریخ بندرماهشهر استفاده خواهیم کرد*

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر : نشست هم اندیشی فرماندار شهرستان و مدیران محلی با حضور مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان و با موضوع راهکارهای استفاده از توانمندی های صداوسیما در معرفی ظرفیتها و قدمت شهرستان بندرماهشهر برگزار گردید.

🔶در ابتدای این نشست فرماندار شهرستان بندر ماهشهر ضمن تبریک دهه ولایت اظهار داشت : یکی از مهمترین عوامل در افزایش نشاط و امید در جامعه ، انعکاس توانمندی ها و قدمت تاریخی آن در میان سایر جوامع بشمار رفته ضمن آنکه موجبات رونق اقتصادی و ترقی فرآهم میسازد.

🔶وی در ادامه افزود : یکی از راههای انعکاس این شاخصه ها ، ظرفیت رسانه ملی بوده که میتواند با نفوذ و گستردگی و همچنین در دسترس بودن  برای سایر مناطق و جوامع بیشترین اثر گذاری را بهمراه داشته و بر رسیدن به نهایی که همانا معرفی ظرفیتها و پیشرفت و توسعه بوده نقش آفرینی نماید.

🔶 بیرانوند تصریح کرد : بر همین اساس و با پیگیری های مکرر و باتوجه به مصوبه شورای تأمین استان تصمیم بر آن گرفتیم تا برای معرفی ظرفیتها ، پتانسیل ها ، آداب و رسوم و تاریخ شهرستان بندر ماهشهر با استفاده از ظرفیت رسانه ملی اقدام به ساخت سریال تلویزیونی با حضور هنرمندان ملی و محلی نمائیم.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت : امیدواریم بتوانیم با مشارکت همه دستگاههای اجرایی و حمایت سایر شهروندان نجیب در شناساندن ویژگی‌های منحصر به فرد شهرستان بندر ماهشهر و توسعه متوازن آن گام های موثرتری برداریم.

🔶در ادامه نیز مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان ضمن تقدیر از برگزاری این نشست صمیمانه ابراز داشت : یکی از رسالت های صداوسیما در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، شناساندن شاخصه ها ، ظرفیتها ، آداب و رسوم و فرهنگ های مناطق مختلف کشور در راستای رشد و شکوفایی همه جانبه ایران اسلامی در برابر هجمه دشمنان و معاندین نظام میباشد.

🔶وی در ادامه افزود : یکی از بهترین راههای این بخش ، تولید سریال های فاخر و ماندگار بوده که میتواند با بهره گیری از سایر ظرفیتها بومی و محلی هر منطقه و معرفی آنها به سایر مخاطبان رسانه ملی موجبات توسعه یافتگی آن را فراهم ساخت.

🔶مهندس مسلم رحیمی عنوان داشت : بر همین اساس و پس از بیان نظرات و دیدگاههای سایر مدیران ، ساخت سریال تلویزیونی با حضور هنرمندان ملی و محلی با محوریت معرفی شهرستان بندر ماهشهر مورد تصویب قرار گرفته و امیدواریم با فرآهم ساختن امکانات اولیه این امر وارد فاز اجرایی شود.

🔶مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان در پایان بیان داشت : سریال مذکور طنز بوده و با نام زیبا شهر ۲ توسط نویسنده و کارگردان مطرح کشوری با حضور بازیگران و طنزپردازان ملی و بهره گیری از هنرمندان محلی در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای با موضوع مهاجرت معکوس ، مشکلات اقتصادی امروز جامعه ما ، معرفی شاخصه های کلی شهرستان ائم از بندر ، صنعت ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر این منطقه ساخته شده که درصورت فرآهم شدن همه عوامل از اواسط مهرماه سال جاری ساخت سریال آغاز خواهد شد.

🔶در ادامه این نشست برخی از مدیران محلی حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۴۴