🔻در جلسه شورای آرد و نان شهرستان بندرماهشهر تاکید شد: معاون فرماندار آریا زنگنه

🔻در جلسه شورای آرد و نان شهرستان بندرماهشهر تاکید شد:


*شهروندان از کیسه های پارچه ای برای جابجایی نان استفاده نمایند*

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندر ماهشهر : جلسه شورای آرد و نان شهرستان با حضور معاون اقتصادی فرماندار و سایر اعضاء برگزار و آخرین موارد این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔶 آریازنگنه معاون اقتصادی فرماندار ضمن تبریک اعیاد و دهه ولایت اظهار داشت : یکی از مهمترین دغدغه ها و موضوعات مرتبط با این بخش ، بحث کیفیت کمی و کیفی نان بوده که همواره مورد تاکید ما به دست اندرکاران این صنف میباشد.
وی در ادامه افزود : بالا بردن کیفیت نان و حفظ حقوق مردم از اهمیت خاصی برخوردار بوده و از خبازان و نانوایان شهرستان میخواهیم با توجه به قیمت نان ، نسبت به بالا بردن کیفیت نان و رضایتمندی شهروندان نجیب از خود اهتمام بیشتری نشان دهند.
دکتر آریازنگنه نسبت به شیوه بهداشتی جابجایی نان توسط شهروندان توصیه ای نموده و عنوان داشت : باتوجه به نکات بهداشتی که مدتها کارشناسان بهداشت درخصوص شیوه صحیح انتقال و جابجایی نان توسط مردم مطرح گردیده ، بر لزوم نهادینه کردن استفاده از کیسه های پارچه ای و ممنوعیت پلاستیک به دلیل پیامدهای منفی بهداشتی تاکید داشته و خواستار رعایت این موضوع شدند.

🔶معاون فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت : اتحادیه نانوایان و مراکز بهداشت و ناظرین مرتبط مکلف بوده ضمن افزایش نظارت و بازرسی های کارشناسی خود به لحاظ تاثیر گذاری و ارتباط مستمر متصدیان نانوایان با مردم بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی نیز تلاش مضاعفی نموده و درصورت عدم رعایت ملاحظات بهداشتی در مقابله با ویروس منحوس کرونا برخورد شایسته قانونی صورت پذیرد.

🔶در پایان جلسه نیز گزارشات مرکز بهداشت درخصوص تخلف تعدادی از نانوایان متخلف و پلمپ و اعمال قانون آنها مطرح و بر اجرای مصوبات تاکید گردید.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۴۵