🔶فرماندار بندر ماهشهر عنوان کرد:

🔶فرماندار بندر ماهشهر عنوان کرد:

*احداث بازار بزرگ میدان میوه و تره بار بندرماهشهر از مهمترین پروژه های سال جاری میباشد*

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر : جلسه کمیته پروژه های عمرانی و خدماتی شورای برنامه ریزی شهرستان با حضور فرماندار و اعضای این کارگروه برگزار و طرح های پیشنهادی مورد بررسی و جهت اجرا مورد تصویب قرار گرفتند.

🔶 بیرانوند در این خصوص اظهار داشت : این پروژه ها پس از بررسی های متعدد و نیاز سنجی ها توسط کارشناسان مجرب دستگاههای اجرایی در راستای توسعه متوازن شهرستان با اعتباری بالغ بر سه هزار میلیارد ریال مشخص شده اند که امیدواریم با اجرا و اتمام آنها در مدت ۳ سال آینده ، بتوانیم به این مهم دست یابیم و شاهد برخورداری سایر نقاط شهرستان بندر ماهشهر از امکانات و خدمات مورد نیاز باشیم.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر تصریح کرد : یکی از این پروژه ها که بسیار حائز اهمیت بوده ، احداث بازار بزرگ میدان میوه و تره بار میباشد که جزء نیاز های اساسی نه تنها شهرستان بندر ماهشهر بلکه سایر مناطق پیرامونی آن همچون هندیجان، رامشیر، امیدیه و شادگان باتوجه به جمعیت بسیار بالای این مناطق بشمار میرود که با مشارکت بخش خصوصی و همکاری دستگاههای ذی ربط پس از سیر مراحل قانونی آن در سال جاری به اجرا در خواهد آمد.

🔶وی افزود : پروژه مهم دیگر که در این جلسه مورد بررسی و تصویب قرار گرفت ، خدمات رسانی به روستاهای فاقد دهیاری بوده که همچون سال گذشته اعتبارات و طرح‌های مورد نیاز آنها اختصاص یافته که با اجرای آنها شاهد توسعه پایدار این مناطق خواهیم بود.

🔶فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت : درصدد هستم با توجه به تمهیدات صورت گرفته در شورای راهبردی و کمیته توسعه متوازن شهرستان ، ظرف سه سال آینده پروژه های مصوب به اجرا درآمده و خاتمه یابند تا شاهد شکوفایی همه جانبه در سایر زمینه ها باشیم و موجبات خرسندی و رضایتمندی شهروندان نجیب و عزیز را فرآهم سازیم.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۶۲