🔻به گفته فرماندار شهرستان بندرماهشهر : *کیفیت آب شرب بصورت روزانه کنترل میشود

🔻به گفته فرماندار شهرستان بندرماهشهر :

*کیفیت آب شرب بصورت روزانه کنترل میشود*

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرماهشهر :سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی سال جاری با حضور فرماندار و سایر اعضاء برگزار و آخرین موارد این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔶 بیرانوند در این جلسه اظهار داشت : یکی از مهمترین مسائل مربوط به سلامت شهروندان بویژه در فصل تابستان و گرمای هوا ، موضوع کیفیت آب شرب بوده که باتوجه به شیوع بیماری های میکروبی در این فصل ، از اهمیت خاصی برخوردار بوده و از دست اندرکاران این بخش خواسته ایم بصورت روزانه کنترل و سنجش آن را انجام نموده و هر ۱۵ روز نتایج آن را به فرمانداری ارسال نمایند.

🔶وی در ادامه افزود : موضوع کنترل سگ های ولگرد در سطح شهر و همچنین لایروبی کانالهای روباز دفع پسماند و فاضلاب شهری نیز ، از دیگر موارد مهم سلامت عمومی بوده که شهرداری ها بعنوان متولی این امر باید بیش از پیش جهت انجام وظیفه محوله تلاش نموده و رضایتمندی شهروندان را بهمراه آورند.

🔶رئیس شورای سلامت و امنیت غذایی بندرماهشهر تصریح کرد : باتوجه به شرایط حساس کنونی و بحث ویروس کرونا از کارشناسان بهداشت و بازرسان اصناف میخواهیم نسبت به نظارت و وضعیت مراکز تامین و عرضه اقلام مرتبط با این بخش تلاش مضاعفی داشته باشند.

🔶فرماندار شهرستان بندر ماهشهر درخصوص لغو برخی محدودیت‌های وضعیت فوق العاده ابراز داشت : بازگشایی برخی مجموعه های ورزشی همچون باشگاه های پرورش اندام و بدنسازی ، هندبال ، والیبال و بسکتبال ، فوتسال و شمشیربازی را با رعایت نکات بهداشتی آزاد اعلام نموده و در خصوص دیگر بازگشایی ها در پایان تیرماه تصمیم گیری خواهد شد.

🔶نماینده عالی دولت در شهرستان بندر ماهشهر در پایان بیان داشت : وضعیت ویروس کرونا در شهرستان باتوجه به اعلام شرایط فوق العاده ، نسبت به روزهای ماقبل آن کاهش داشته اما همچنان در وضعیت قرمز قرار داریم که این کاهش را حاصل همکاری شهروندان نجیب دانسته و امیدواریم با تلاش و همکاری سایر دستگاهها و بویژه عموم مردم شریف شهرستان بتوانیم در پایان تیرماه به وضعیت عادی دست یابیم.

در ادامه جلسه اعضاء حاضر به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۴۷