🔶پیام تبریک بیرانوند فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام رضا (ع)

🔶پیام تبریک بیرانوند فرماندار شهرستان بندر ماهشهر به مناسبت فرا رسیدن میلاد امام رضا (ع)

🔶میلاد سراسر نور و با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت، حضرت علی بن موسی الرضا(ع) برای دوست داران ولایت، مبین محبت، ایثار و سخاوت به فرزندان نبوت و عصاره عشق به راه راستین اسلام ناب محمدی است. یازدهم ذیقعده مصادف است با میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) که افتخار میزبانی ایشان نصیب مردم ایران شده است.

🔶مشهدالرضا(ع)، شهری که قلب تمام عاشقان و دلدادگان خاندان عصمت و طهارت برای آن می‌تپد، شهری که میزبان حرم باصفای امام مهربانی ها شده و پناهگاه نیازمندان و دل شکستگانی است که چشم در گرو کرم علی ابن موسی الرضا (ع) دارند. در ایام میلاد امام رضا(ع) تمام عاشقان این امام رئوف خود را به مشهد می رسانند تا خاطر خود را با خاطره خوش زیارت بارگاه مطهرش مزین کنند.

🔶اینجانب سالروز ولادت باسعادت آفتاب عالمتاب سرزمین ایران و نگین خراسان، ثامن‌الحجج حضرت علی بن موسی الرضا علیه‌السلام را به عموم ملت آزاده ایران و خصوصاً مردم شریف شهرستان بندر ماهشهر تبریک و شادباش عرض نموده و آرزوی توفیق روز افزون در پناه آن امام همام را برای همه هموطنان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.

روابط عمومی فرمانداری بندر ماهشهر

۵۲